تعمیر و نصب انواع کولر گازی اسپلیت اصفهان


انواع مختلف کولر گازی از اجزایی چون کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اپراتور تشکیل شده اند. اختلال در هر کدام از این اجزاء سبب مختل شدن کل سیستم خواهد شد. همچنین نصب و تعمیر آن ها نیاز به دانش کافی و تخصص دارد. با نزدیک شدن فصل گرما نیاز به نصب، سرویس و تعمیر وسایل سرمایشی رو به افزایش است. از آنجایی که بسیاری افراد تخصص لازم در این زمینه ندارند، نیاز به تعمیر کاران متخصص کاملا احساس می شود. شرکت ایمن اصفهان که در زمینه خدمات تعمیر و سرویس کار کولر گازی در اصفهان فعالیت دارد، با داشتن تعمیرکاران متخصص، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. این شرکت همچنین خدمات شارژ گاز و تعمیرات سالیانه اسپیلت را انجام می دهد.

نمایندگی تعمیراسپلیت اصفهان

تعمیر کولرهای گازی

در صورت بروز مشکلی در کولر گازی، سریعا دستگاه را خاموش کرده و با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. تعمیرکار متخصصی که برای نصب و تعمیر کولر گازی مراجعه می کند باید اطلاعات کاملی در مورد ساختار کولر، محل نصب، شیوه نصب و تعمیرات آن داشته باشد. متخصصین شرکت ایمن اصفهان با دانش کافی در زمینه خدمات تعمیرات اسپیلت و فروش انواع کولر گازی در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

شرکت ایمن اصفهان بهترین در حوزه امنیت

مرحله نخست: تفکر و ابتکار

گام دوم: یافتن ایده ها

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

مرحله ششم: رضایت مشتریان

مرحله اول: تفکر و ابتکار

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله از تفکر و خلاقیت عمیق خود بهره می گیرد تا ایده های نوآورانه ای را برای تولید محصولات امنیتی ارائه دهد. با بهره گیری از دانش و تخصص خود، این شرکت به تولید ایده های پیشگامانه و تجدیدنظر در حوزه ی امنیت می پردازد.

گام دوم: یافتن ایده ها

در این مرحله، شرکت ایمن اصفهان به بررسی و ارزیابی ایده ها می پردازد و اقدام به انتخاب ایده های مناسب برای توسعه محصولات امنیتی می نماید. تحلیل دقیقی از نیازهای مشتریان و امکانات مورد نیاز در این مرحله انجام می شود.

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

شرکت ایمن اصفهان با بهره گیری از تجربه و توانایی تولیدی خود، به تولید محصولات امنیتی با کیفیت عالی می پردازد. این محصولات با رعایت استانداردهای بین المللی تولید می شوند و به منظور افزایش امنیت اماکن استفاده می شوند.

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

شرکت ایمن اصفهان با توجه به نیازها و مشتریان خود، استراتژی های امنیتی مناسب را انتخاب می کند. این استراتژی ها به منظور محافظت از اماکن و افراد در برابر تهدیدهای مختلف به کار می روند.

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله به بهبود روش های بازاریابی و تبلیغات خود می پردازد. با بهره گیری از روش های مدرن و کارآمد، این شرکت به تعامل با مشتریان و جلب مشتریان جدید می پردازد و نام و شهرت خود در صنعت امنیتی را افزایش می دهد.

مرحله ششم: رضایت مشتریان

شرکت ایمن اصفهان با تمرکز بر رضایت مشتریان، محصولات و خدمات با کیفیت عالی ارائه می دهد. این شرکت ارتباط مستمر با مشتریان خود را حفظ می کند تا نیازها و تغییرات را به صورت بهینه در محصولات خود اعمال کند و مشتریان را به رضایت خود درآورد.

تعمیر کولر گازی

مشکلات رایج در اسپیلت ها و کولرهای گازی

کولرها ممکن است به هر دلیلی درست کار نکنند و یا خراب شوند. شما میتوانید برای عیب یابی کولر خود، با تعمیرکاران شرکت ایمن اصفهان، ارائه دهنده خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان، تماس بگیرید. از رایج ترین عیوب کولرهای گازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

این ایراد ممکن است به دلیل نشتی گاز، اتمام گاز و یا ایجاد اختلال در چرخه خنک سازی محیط رخ دهد.

اگر صدای تولید شده از یونیت داخلی باشد، ممکن است فن داخلی کولر گازی آسیب دیده باشد. اما در صورتی که صدای ایجاد شده از یونیت خارجی باشد، مشکل یا از پروانه و فن دستگاه است، یا عدم تراز کندانسور روی پایه، دلیل آن می باشد.

دلیل رخ دادن این مشکل می تواند خرابی برد الکتریکی دستگاه، رگولاتور ورودی تنظیم کننده ولتاژ الکتریکی، سوختن فیوز و یا ایراد در سیم کشی باشد.

نشتی در پنل داخلی ممکن است به دلیل گرفتگی شیلنگ یا لوله تخلیه باشد. برای رفع این مشکل باید شیب لوله تنظیم شود .

مشکل در صفحه نمایش کولر گازی به دلیل مشکلات داخلی دستگاه و سنسورهای آن است. برای حل این مشکل ابتدا دفترچه راهنمای محصول مطالعه شود و در صورت حل نشدن مشکل از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرد.

تعمیرکاران متخصص شرکت ایمن اصفهان برای خدمات نصب و خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان آمادگی لازم را دارند.

تعمیر اسپلیت اصفهان

ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر کولر گازی

تعمیرکار کولر و اسپیلت باید آشنایی کامل با ابزارهای تعمیر کولر داشته باشد. از مهم ترین ابزارهای مورد نیاز برای نصب و تعمیر کولر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ترمومتر، مانومتر، مولتی متر، گیج فشار، دستگاه فنر خم کن، پمپ وکیوم

☑️ کیفیت سرویس کولر گازی (اسپیلت) اصفهان سطح کیفیت بالا، نصب و تعمیرات اسپیلت
💲 قیمت سرویس تعمیر کولر گازی (اسپیلت) اصفهان بر اساس تعمیرات،لوله کشی و... اسپیلت
⏰ زمان تعمیر تعمیر فوری سفارش
⚙️ پشتیبانی تعمیرات کولر گازی از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس تعمیر
تعمیرات اسپیلت کولر

خدمات تعمیرات کولر گازی و اسپیلت

خدماتی که توسط متخصصین تعمیرکار شرکت ایمن اصفهان فعال در زمینه نصب و خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد:

نصب کولر گازی دیواری، خدمات تعمیر و نصب اسپیلت شامل: لوله کشی ساختمان(کولر گازی)، تعمیرات، سرویس و تعمیر نگهداری سالیانه کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی

سرویس اسپلیت اصفهان

مراحل نصب کولر گازی یا اسپیلت

نصب کولر گازی یک امر کاملا تخصصی است که حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. برای انجام خدمات نصب با کارشناسان مجموعه ایمن اصفهان، ارائه دهنده خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

پنل داخلی باید بر روی دیوار یا مکانی که تحمل وزن آن را دارد، نصب شود. همچین در محل نصب پنل باید حتما هوا در جریان باشد، تا فشار کمتری بر کولر گازی تحمیل شود.

نصب این لوله باید به صورت شیب دار و پایین تر از کولر گازی انجام شود.

نصب پنل خارجی اسپیلت ها باید در مکانی به دور از نور خورشید انجام شود، زیرا راندمان آن پایین می آید.

لوله کشی کولر گازی خود از مراحلی تشکیل شده است که شامل موارد زیر است:

مرحله اول: بریدن لوله

لوله را درون دستگاه لوله بر قرار داده و متناسب با اندازه مورد نظر ببرید.

مرحله دوم: پرچ کردن لوله

برای پرچ کردن، لوله را درون لوله گیر محکم کنید تا هنگام پرچ کردن لوله تکان نخورد.

در مرحله سیم کشی، سیم ها از پشت پنل داخلی به قسمت جلو کشیده می شوند.

سیم زرد یا سبز سیم اتصال به زمین است. خروجی یک سیم آبی، خروجی دو سیم قهوه ای و خروجی سه سیم قرمز است.

حتما قبل از راه اندازی کولر گازی، درون لوله و یونیت دستگاه را تمیز کنید. همچنین محل نصب آن باید به گونه ای باشد که هوایی خروجی کندانسور به راحتی خارج شود.

سفارش تعمیر کولر اسپلیت

شارژ کولر گازی

برای شارژ کولر حتما از متخصص ماهر کمک بخواهید. متخصصین مجموعه ایمن اصفهان علاوه بر خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان، خدمات شارژ گاز و تعمیر سالیانه اسپیلت را نیز به شما ارائه می کنند.

این کار به معنای اضافه کردن یا تزریق گاز به کولر گازی، بر اساس نوع گازی که در اسپیلت به کار می رود. به طور کلی دو نوع گاز وجود دارد:

گاز R410 : این یک گاز شیمیایی است و برای اینکه خطری ایجاد نکند، به صورت مایع به کولر گازی تزریق می شود.

گاز R22: این گاز خطرناک نیست و به همان صورت گازی به کولر گازی تزریق می شود.

لوله کشی اسپلیت

نحوه شارژ کولر گازی

کولرهای گازی در دو حالت نیاز به شارژ دارند، یکی در زمان نصب کولر گازی و دیگری در زمان شارژ سالانه.

برای شارژ کولر در زمان نصب آن، ابتدا باید دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه و سپس کپسول گاز آن را اندازه گیری کنید. بعد از آن وزنی که در دفترچه نوشته شده است را از وزن کپسول کم کنید. وزن بدست آمده وزن کپسول پس از شارژر می باشد.

اگر مقدار لوله کشی برای نصب دستگاه بیشتر از ۵ متر باشد، به ازای هر متر، باید ۲۱ گرم بیشتر گاز به دستگاه تزریق شود.

برای شروع تزریق، شیرهای گیج(دستگاه اندازه گیری) را ببندید و شیلنگ آبی رنگ را به شیلنگ زرد رنگ وصل کنید و سپس شیر کپسول را باز کنید.

۱. در مرحله اول شیرهای گیج را ببندید و شیلنگ آبی را به شیر برگشتی کمپرسور وصل کنید.

۲. سپس کپسول را به شیلنگ زرد وصل کرده و شیر گاز آن را باز کنید.

۳. پس از آن کولر گازی خود را روشن کرده و شیر آبی آن را باز کنید.

۴. در این مرحله با استفاده از گیج یا آمپر مصرفی، شارژ را تنظیم کنید.

۵. شیر گیج و کپسول گاز را ببندید.

۶. کولر گازی خود را خاموش و شیلنگ گیج را از کپسول گاز و شیر سرویس باز کنید.

بهتر است شارژ کولرهای گازی خود را به تعمیرکاران متخصص شرکت ایمن اصفهان بسپارید که آمادگی لازم در ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان را دارند.

تعمیرات کولر گازی در اصفهان

جمع آوری گاز کولر

در مواقعی که کولر نصب است و نیاز باشد آن را جا به جا کنید، گاز دستگاه را جمع می کنند، تا کولر گازی گاز خود را از دست ندهد.

جمع کردن گاز کولر به معنای پمپ کردن یا هدایت کردن گاز از درون لوله ها و پنل کولرهای گازی به سمت پنل بیرونی یا کندانسور است.

به این نکته دقت کنید که شیرها و درپوش آن ها باید حین کار کردن کولر گازی باز باشند.

در صورتی که کولر گازی خاموش باشد باید آن را به مدت ۱۵ دقیقه روشن بگذارید. سپس شیرهای گیج را ببندید و شیلنگ گیج را به شیر سرویس متصل کنید.

شیر رفت را محکم بسته و منتظر شوید تا عقربه گیج به زیر صفر برسد و پس از آن شیر برگشت را هم ببندید.

در مرحله بعد کولر گازی را خاموش نموده و لوله های متصل شده به پنل داخلی و کندانسور را جدا کنید.

در نهایت کولر گازی خود را بدون نشتی جا به جا کنید.

سرویس کار داکت اسپلیت

تست کردن فشار و نشتی یابی اسپیلت

ابتدا، یکی از شیلنگ های گیج را به شیر گاز و شیلنگ دیگر آن را به کپسول ازت متصل کنید. سپس شیر گاز را باز کنید و صبر کنید تا فشار کپسول به ۱۵۰ برسد .

سپس محل های جوشکاری را به کف و صابون آغشته کنید تا نشتی یابی کنید. در این مرحله به فشار گیج دقت کنید. اگر عقربه گیج پایین آمده باشد یعنی دستگاه نشتی دارد. پس از نشتی یابی و تست کردن فشار دستگاه، کپسول را از آن جدا کرده و مراحل وکیوم را انجام دهید. مراحل وکیوم به صورت زیر است:

در این مرحله کپسول را جدا کرده و پمپ وکیوم را وصل کنید. درجه گیج باید به زیر صفر برسد. پس از آن پمپ وکیوم را جدا کرده و شیر گیج را ببندید، اگر بعد از گذشت ۵ دقیقه درجه گیج بالا آمد، یعنی سیستم نشتی دارد، اما اگر درجه آن جا به جا نشود، سیستم نشتی ندارد.

تعمیرکاران شرکت ایمن اصفهان ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیرات کولر گازی در اصفهان در تمامی مراحل نصب، تعمیر و شارژ انواع کولرهای گازی همراه شما هستند.

نصاب اسپیلت نمایندگی تعمیر کولر گازی اسپیلت تعمیرکار اسپیلت اصفهان


پشتیبانی
پاسخگو
9277 324 0913