حفاظ شاخ گوزنی اصفهان

خرید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان در تنوع بالا از لحاظ ضخامت، همچنین تراکم و ارتفاع در این مجموعه معتبر امکان پذیر است. جهت آشنایی با چگونگی سفارش خرید و معرفی بیشتر حفاظ شاخ گوزنی با کارشناسان فروش آن در اصفهان ارتباط برقرار کنید.

حفاظ شاخ گوزنی اصفهان

سفارش خرید حفاظ شاخ گوزنی

در اصفهان انواع مختلف حفاظ و به خصوص حفاظ شاخ گوزنی برای ایجاد امنیت و مراقبت از جان و مال ساکنین ساختمان ها تولید می گردد و البته امکان ارسال این حفاظ ها به سایر نقاط کشور نیز امکان پذیر است.

خرید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان از مجموعه ایمن اصفهان شرایط دسترسی به تنوع بالای انواع حفاظ را فراهم می آورد که هر فرد با توجه به شرایط و محیط خود می تواند این محصول را در ارتفاع های مختلف و تراکم مناسب سفارش دهد.

در هنگام تهیه حفاظ لازم است که برخی از عوامل مانند نوع نرده حفاظ، نحوه نصب آن، قیمت حفاظ، مراکز ارائه دهنده آن مورد توجه قرار بگیرد، تا در نهایت از خرید خود رضایت کافی را به دست آورید.

شرکت ایمن اصفهان بهترین در حوزه امنیت

مرحله نخست: تفکر و ابتکار

گام دوم: یافتن ایده ها

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

مرحله ششم: رضایت مشتریان

مرحله اول: تفکر و ابتکار

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله از تفکر و خلاقیت عمیق خود بهره می گیرد تا ایده های نوآورانه ای را برای تولید محصولات امنیتی ارائه دهد. با بهره گیری از دانش و تخصص خود، این شرکت به تولید ایده های پیشگامانه و تجدیدنظر در حوزه ی امنیت می پردازد.

گام دوم: یافتن ایده ها

در این مرحله، شرکت ایمن اصفهان به بررسی و ارزیابی ایده ها می پردازد و اقدام به انتخاب ایده های مناسب برای توسعه محصولات امنیتی می نماید. تحلیل دقیقی از نیازهای مشتریان و امکانات مورد نیاز در این مرحله انجام می شود.

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

شرکت ایمن اصفهان با بهره گیری از تجربه و توانایی تولیدی خود، به تولید محصولات امنیتی با کیفیت عالی می پردازد. این محصولات با رعایت استانداردهای بین المللی تولید می شوند و به منظور افزایش امنیت اماکن استفاده می شوند.

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

شرکت ایمن اصفهان با توجه به نیازها و مشتریان خود، استراتژی های امنیتی مناسب را انتخاب می کند. این استراتژی ها به منظور محافظت از اماکن و افراد در برابر تهدیدهای مختلف به کار می روند.

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله به بهبود روش های بازاریابی و تبلیغات خود می پردازد. با بهره گیری از روش های مدرن و کارآمد، این شرکت به تعامل با مشتریان و جلب مشتریان جدید می پردازد و نام و شهرت خود در صنعت امنیتی را افزایش می دهد.

مرحله ششم: رضایت مشتریان

شرکت ایمن اصفهان با تمرکز بر رضایت مشتریان، محصولات و خدمات با کیفیت عالی ارائه می دهد. این شرکت ارتباط مستمر با مشتریان خود را حفظ می کند تا نیازها و تغییرات را به صورت بهینه در محصولات خود اعمال کند و مشتریان را به رضایت خود درآورد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان

نحوه تولید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان

حفاظ شاخ گوزنی از میلگردهای تیز و فرم داده شده تشکیل می شود که به شکل زیبایی مانند شاخ های گوزن می تواند سطح دیوار را پوشش دهد و عبور و مرور از روی دیوار را غیر ممکن می نماید.

حفاظ شاخ گوزنی را در تراکم های مختلف و ابعاد گوناگون تولید می کنند، به همین سبب قابلیت اجرا بر روی انواع دیوار را دارد. همچنین به دلیل وجود تنوع در عرض می توان از حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک هم استفاده نمود.

در اصفهان مراکز تولید حفاظ زیادی حضور دارند که انواع مختلفی از نرده مناسب برای دیوار را در طرح ها و فرم های گوناگون از حفاظ بوته ای، حفاظ آبشاری گرفته تا حفاظ پرطرفدار شاخ گوزنی تولید می کنند.

تقریباً مراحل تولید همه حفاظ ها مشترک بوده و فقط شیوه های طراحی آنها با یکدیگر تفاوت دارند که در ادامه به بررسی مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی می پردازیم:

خرید میلگرد مناسب

اولین مرحله برای ساخت هر نوع حفاظ تهیه میلگرد مناسب است که معمولاً برای تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد نه یا ده استفاده می کنند.

برش میلگرد

پس از تهیه میلگردها آنها را در سایزهای مورد نیاز توسط دستگاه های خاص برش زاویه دار، به صورت تیز می برند. شاخه های کوتاه شاخ گوزنی هم باید به اندازه ۱۰ سانت به صورت تیز برش بخورند.

خمکاری

خمکاری از مهم ترین بخش ها در روند تولید است، چرا که علاوه بر نقش موثر آن در امنیت در زیبایی هم تأثیر می گذارد. نحوه خم کردن میله ها بنابر نوع کاربرد در شکل حفاظ در قالب های خاص توسط پرس صورت می گیرد. هرچقدر که خم بیشتر باشد در نتیجه حفاظ شکل زیباتری دارد.

جوشکاری

مرحله چیدمان و جوش دادن قطعات مختلف حفاظ در کنار یکدیگر نیاز به دقت زیادی دارد؛ چرا که استحکام در مناطق جوشکاری شده از مهم ترین موارد تولید حفاظ شاخ گوزنی به شمار می رود.

رنگ کاری

رنگ کاری از موارد مهمی است که در پروسه تولید باید صورت بگیرد. حفاظ ها را قبل از مرحله رنگ کاری کاملا چربی زدایی کرده، تا از پاشش پودر محافظ بر روی قطعات مختلف آن اطمینان کافی به دست آید. معمولاً پس از پاشش رنگ به مدت ۱۵ دقیقه داخل کوره پخت می شود.

☑️ امنیت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان سطح امنیت بالا تولید با بهترین نوع متریال
💲 قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان بر اساس متراژ هر متر
⏰ زمان نصب ساخت سفارش 5 روز و نصب نیم ساعت
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر
شرکت نصب شاخ گوزنی دیوار

چگونگی نصب حفاظ شاخ گوزنی

پس از اتمام ساخت حفاظ شاخ گوزنی لازم است که آن را بر روی دیوارهای ساختمان نصب کنند تا بتوانند امنیت محیط را حفظ نمایند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان یا سایر نقاط دیگر به سادگی صورت می گیرد و اگر دیوار هنوز به اتمام نرسیده می توانید یک فلز به صورت سراسری روی دیوار نصب کرده تا حفاظ با سرعت بالاتری به این فلز جوش داده شود.

در صورتی که دیوارها از پیش ساخته شده باشند و میله های انتظار بر روی دیوار قرار نگرفته می توان روی دیوار را سوراخ هایی به عمق ۱۵ تا ۲۰ سانت تعبیه کرده و میله های ۱۰ یا ۱۲ را درون سوراخ ها قرار داد، که می توان حفاظ ها را به این میله ها نصب نمود.

مرحله مهم در نصب حفاظ شاخ گوزنی، لکه گیری و آرایش حفاظ پس از اتمام عملیات جوشکاری است که تأثیر زیادی در حفظ کیفیت طولانی مدت این حفاظ ها می گذارد.

مرکز خرید نرده شاخ گوزنی

عوامل موثر بر قیمت حفاظ های شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن قطعات کوچک اما نوک تیز فراوان از امنیت بالایی برخوردار است. این نوع حفاظ برای ویلاها با متراژهای زیاد و همه ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی که قصد هزینه کمتر دارند مناسب است.

چرا که امکان تولید حفاظ در تنوع بالا از لحاظ تراکم و ارتفاع وجود دارد و به دلیل آسان تر بودن شیوه ساخت از قیمت نهایی مناسب تری برخوردار می گردد.

درصورتی که با نحوه قیمت گذاری حفاظ شاخ گوزنی و عوامل موثر بر آن آشنا باشید، امکان کلاهبرداری و افتادن در دست تولید کنندگان و فروشندگان سودجو برای شما کاهش پیدا می کند.

در این بخش به عوامل موثر بر قیمت انواع حفاظ شاخ گوزنی می پردازیم:

ضخامت میلگرد

حفاظ شاخ گوزنی را از میلگردهای صاف و صیقلی در قطرهای متنوع تولید می کنند، هر چقدر که ضخامت میلگرد بیشتر باشد، در نتیجه کیفیت آن بالاتر و ایجاد امنیت در آن به دلیل سخت بودن خم شدن حفاظ و برش خوردن آن افزایش می یابد.

تعداد تراکم نرده

تعداد تراکم نرده های موجود در حفاظ شاخ گوزنی با روش های مختلف مشخص می شود که در حال حاضر با شمارش پایین ترین قسمت میلگردها تراکم آنها را مشخص میکند و معمولاً اکم حفاظ شاخ گوزنی از ۲۰ آغاز شده و تا عدد ۵۰ ادامه پیدا می کند

نوع جوش

در روند تولید حفاظ ها از دو نوع جوش الکترود و جوش co2 استفاده می کنند که معمولاً کیفیت جوش co۲ بیشتر است.

ارتفاع حفاظ

ارتفاع یکی از عامل های مهم در حفظ امنیت بیشتر محسوب می گردد و هر چقدر که ارتفاع بیشتر بوده، در نتیجه متریال بیشتری هم در روند تولید مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع رنگ

رنگ جزء مواردی است که ضمن حفظ طول عمر حفاظ ها تأثیر زیادی در زیبایی و هماهنگ شدن با سایر نمای ساختمان دارد.

تولید کننده انواع شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در مجموعه ایمن اصفهان

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های پرطرفداری است که در صورت طراحی و تولید آن به شکل کاملا ایمن و اصولی، می تواند امنیت محیط را ۱۰۰% حفظ کند.

جوشکاری از مهمترین روش های اتصال قطعات مختلف حفاظ شاخ گوزنی بوده که لازم است تا به صورت دو طرفه این مرحله طی گردد تا از استحکام قابل قبولی برخوردار باشد.

معمولاً در هنگام اتصال قطعات مختلف به یکدیگر از چهار طرف می توان نقاط جوش را ایجاد کرد که برای استحکام کافی حداقل دو نقطه جوش در هر اتصال ایجاد می گردد.

در مجموعه ایمن اصفهان تمامی نکات ایمنی ضمن ساخت حفاظ شاخ گوزنی رعایت می شود. به همین سبب با خیال راحت می توانید محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید.

تمامی حفاظ های ارائه شده در این مجموعه از رنگ پودری الکترواستاتیک برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارد. به همین جهت در شرایط آب و هوایی مختلف می توان از این حفاظ ها استفاده نمود.

متخصصان حرفه ای این مجموعه با توجه به شرایط دیوار، راه های مختلفی را برای نصب در نظر می گیرند که فرایند نصب بر روی دیوارهای سنگی، آجری یا سیمانی متفاوت است.

حفاظ شاخ گوزنی رنگی

قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی

بهتر است بدانید برای دیوارهای هم سطح و یکسان یکی از بهترین شیوه ها به کار گیری حفاظ مناسب بر اساس نیاز و سلیقه شما با ارتفاع ۹۰ تا ۱۰۰ سانتی متر می باشد . باید با استفاده از پین گذاری ضربدری بر اساس نوع دیوار قادر هستید امنیت زیادی را به ساختمان خود ببخشید همچنین باعث زیبایی آن شوید .

ممکن است شما فرض کنید که نصب نرده روی دیوار به صورت یکنواخت دارای جلوه زیبایی نیست اما دقت داشته باشید در صورتی که حفاظ روی دیوار از انواع حفاظ های شرکتی ساخته شده باشد و در حین نصب آن تمامی نکات رعایت گردد ، در واقع این یکی از بهترین شیوه های نصب به حساب می آید ؛ زیرا با ارائه طول به کار قادر هستیم زیبایی های چشمگیری را با استفاده از زوایای مختلف از یک نرده حفاظ روی دیوار برای شما به نمایش بگذاریم ، بنابراین کافی است که به هنگام نصب نوع جوشکاری و هم لکه گیری به نحو احسن صورت پذیرد .

همچنین بایستی این نکته را مد نظر قرار دهید که حفاظ دیوار ساختمان ها و منازل باید به گونه ای طراحی و ایجاد گردد که رطوبت و بارش برف و باران قادر باشد از قسمت زیرین حفاظ بدون وجود هیچ گونه مانع بیرون شود ؛ وجود این قابلیت در حفاظ شاخ گوزنی موجب می شود تا محلی برای تجمع آب و زنگ زدگی نباشد .

نرده حفاظ شاخ گوزن

● نصب نمودن حفاظ بر روی دیوار های غیر هم سطح یا شکسته

به طور کلی قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی همواره بر روی دیوار های غیر هم سطح و شکسته دارای یکسری تغییراتی است ، اگر ارتفاع حفاظ یکسان باشد بنابراین قیمت حفاظ شاخ گوزنی همچون دیوارهای هم سطح برآورد می شود اما اگر این گونه نباشد در واقع نصب حفاظ بر روی دیوار های شکسته و همسان یکی از مشکلات اساسی و خطرناک نصب به شمار می رود که افراد نصاب همواره در معرض خطر قرار دارند ؛ زیرا دیوار های پلکانی درحقیقت به نرده های حفاظ با ارتفاع و بلندی متغیر به صورت بالا و پایین احتیاج دارد که تولید کننده بایستی بر اساس شکست دیوار ارتفاع نرده حفاظ را تغییر بدهند ، تا زمانی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند به صورت یکسان دیده شوند .

دقت داشته باشید که در موارد زیادی در صورتی که قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی را شخص نصب کننده حفاظ با کارفرما قرارداد کند ؛ در نتیجه با توجه به امنیتی که برای نصاب در نظر گرفته شود هزینه بیشتری توافق می گردد .

لذا بایستی این یکسان سازی و یکنواخت نمودن ارتفاع حفاظ در دیوار های پلکانی رعایت گردد ؛ از این رو همواره ایمنی سازی در این گونه از شکست ها بسیار حائز اهمیت می باشد .

اگر شیب ساختمان در طول تمام دیوار زیاد باشد در تولید و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع های شگفتی روبرو می شوید یا اینکه یک متر از هر پله با بلندی یکسان دیوار پیشین تولید کرده یا نصاب در حین نصب نرده حفاظ این یکسان سازی را خودش باید انجام دهد ؛ در نتیجه تمامی این مسائل در صورتی درست است که امنیت ساختمان از طریق نصب این گونه از نرده ها رعایت گردد .

گاهی ممکن است این مسئله پیش بیاید که قیمت نصب نرده روی دیوار شاخ گوزنی از طریق ایجاد نمودن داربست ، عرض کم دیوار تغییراتی در آن حاصل شود اما به طور کلی قیمت نصب معمولاً در یک حد مشخص شده ای بیان می شود .

در حقیقت قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی و یا سایر حفاظ ها در دیوار های پلکانی یا شکست دار اگر بین طرفین توافق شده باشد ، همان مبلغ تعیین شده بین نصاب و کارفرما در پایان کار به عنوان دستمزد گفته می شود . اما هنگامی که بین طرفین این مبلغ توافق نشده باشد بایستی بر اساس نرخ روز نصب هر متر را به صورت مجزا حساب کرد که در نصب حفاظ بر روی دیوار های شکست دار قیمت بیشتری به لحاظ امنیتی نصاب محاسبه می گردد .

به طور کلی قیمت گذاشتن بر روی نصب حفاظ معمولاً از طریق لکه گیری ، برشکاری ، جوشکاری و غیره تخمین زده می شود ؛ بنابراین خریدار در این صورت هزینه اضافی دیگری را پرداخت نمی کند ، همانگونه که خودتان می دانید هر شخصی به هنگام نصب نرده حفاظ بر روی دیوار یکسری توقعاتی را از شخص نصاب دارد که این ها عبارت است از رعایت زیبا سازی حفاظ و امنیت زیاد آن به هنگام نصب ، منظم نمودن حفاظ که در پایان کار بایستی این کار را انجام دهد ، نصب نمودن حفاظ به صورت کاملا مستحکم بر اساس رعایت سازه دیوار ، لکه گیری آن قسمت هایی که نیاز به جوشکاری داشته است .

بهترین تولید حفاظ

● مهم ترین کاربرد های مربوط به حفاظ شاخ گوزنی

بهتر است بدانید که حفاظ شاخ گوزنی را معمولاً به عنوان یک حفاظ برای پنجره های مسکونی و یا دفاتر اداری مورد استفاده قرار می دهند . اینگونه از حفاظ ها برای همه دیوار هایی که از عرض های مختلفی برخوردار هستند ، مناسب به نظر می آید ؛ از همین رو می توانید از این گونه حفاظ جهت افزایش امنیت در اماکن مختلف استفاده کنید ، حتی بر روی دیوار های ویلا یا باغ های شخصی می توان از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد و موجب امنیت ملک شخصی خود شد .

از مهم ترین کاربرد های حفاظ شاخ گوزنی می توان موارد زیر را را عنوان کرد :

- معمولاً در همه اماکن می توان حفاظ شاخ گوزنی را مورد استفاده قرار داد .

- این نوع از حفاظ از امنیت بالایی برخوردار است و اجازه عبور به افراد را نخواهد داد .

- از کیفیت و استحکام بسیار زیادی برخوردار است ، بنابراین شما می توانید سال های متمادی استفاده از اینگونه حفاظ را در راستای کار خویش قرار دهید .

- پهنای بلند حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که می تواند تا حد زیادی از عرض دیوار را پوشش دهی کند .

- دارای زیبایی منحصر به فردی است که این جلوه را به ساختمان ها نیز می بخشد .

- ارتفاع و بلندی مناسب آن باعث شده تا برای آن دسته از دیوار های کوتاه نیز مناسب باشد .

- امکان سرقت از نرده های حفاظ شاخ گوزنی تا حد زیادی کاهش می یابد چرا که به گونه ای در هم تنیده شده و تیز و برنده است که افراد به آن نمی توانند دسترسی پیدا کنند .

- همواره به عنوان نرده می توان از حفاظ شاخ گوزنی استفاده نمود .

- به طور معمول در شرایط اقلیمی متفاوت همواره این حفاظ مقاوم است .

نرده حصار شاخ گوزنی تراکم حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی تولید ایمن اصفهان چقدر است؟

حفاظ شاخ گوزنی با میلگردهای فلزی در هم جوش داده شده هم زیبایی و هم امنیت ورودی ها را به ساختمان هدیه می دهد. نرده شاخ گوزنی محافظی است که روی دیوار برای حفاظت و امنیت ورودی ساختمان نصب می گردد. حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار باغ ویلا و ساختمان از عبور سارقین جلوگیری کرده و مانع از ورود دزدان به ساختمان می شود.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی ایمن اصفهان؟

صنایع فلزی ایمن اصفهان متشکل از متخصصین تحصیل کرده و با تجربه می باشد که در حال حاضر با بیش از 20 سال تجربه در این زمینه یکی از قدیمی ترین کارگاه های تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان را دارا می باشد.

فروشنده و نصاب حفاظ شاخ گوزنی اصفهان
Facebook linkedin Instagram
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
9277 324 0913