خرید کولر گازی اسپلیت در اصفهان

امروز

با شروع فصل گرما تقاضا برای خرید سیستم های خنک‌کننده رو به افزایش است. اگر شما هم به دنبال خرید یک کولر گازی هستید، در این مقاله همراه ما باشید. شرکت ایمن اصفهان یک مجموعه فعال در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان می باشد.


خدمات اسپلیت اصفهان

خرید کولر گازی (اسپیلت) اصفهان

کولر گازی یک دستگاه خنک‌کننده پرقدرت است که ظرف مدت کوتاهی، هوایی مطبوع در منزل یا محیط کارتان برای شما به ارمغان می آورد‌. کولرهای گازی، نسبت به کولرهای قدیمی آبی بسیار قوی تر هستند و در روزهای گرم، مخصوصا در مناطق شرجی، وسیله ای کاملا ضروری محسوب می شوند. کولرهای گازی با سیستم فیلترینگ هوا ، باعث پاکسازی هوای محیط از هر گونه آلودگی می شوند همچنین سرویس تعمیر کولر اسپیلت در ایمن اصفهان انجام می گردد. این ویژگی سبب شده است تا کولر گازی برای افرادی که مشکل تنفسی دارند، گزینه مناسبی باشد، زیرا علاوه بر خنک کردن محیط سبب استریلیزه کردن هوا نیز می شود.

اما کولر گازی به این معنا نیست که این دستگاه با استفاده از گاز کار می کند، بلکه به دلیل وجود یک نوع گاز خاص درون دستگاه می باشد، که به صورت مکرر تبدیل به مایع و مجددا تبدیل به گاز می شود‌.


قیمت روز کولر گازی گری در اصفهان

فروش کولر گازی (اسپیلت) ایمن اصفهان
☑️ کیفیت کولر گازی (اسپیلت) اصفهان سطح کیفیت بالا، نصب بهترین برند
💲 قیمت کولر گازی (اسپیلت) اصفهان بر اساس برند و مدل اسپیلت
⏰ زمان نصب نصب فوری سفارش
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه‌گیر


خرید اسپیلت اصفهان

مرکز فروش انواع کولرهای گازی

گروه ایمن اصفهان که در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان فعالیت دارد، برندهای مختلفی همچون الجی، جی پلاس، سامسونگ و جنرال را به بازار عرضه می کند. کولرهای گازی از لحاظ فیزیکی و ساختاری به سه دسته تقسیم می شود، اما اساس کار آن ها یکسان می باشد:

در قسمت بعدی انواع مختلف هر کدام از این سه مدل را شرح می دهیم.

انواع کولرهای گازی یک تکه

از این مدل به طور معمول در منازل و محل کار استفاده می شود.

ساختار این کولر شبیه به ساختار مدل پنجره ای است و تنها تفاوتی که با آن دارد، قابلیت حمل این دستگاه می باشد. در واقع نیازی نیست که این دستگاه در جای ثابتی نصب شود‌. مدل پرتابل برای مکان های کوچک مانند اتاقک ها مناسب است.

انواع کولر گازی دو تکه

انواع اسپیلت، از نوع کولرهای گازی دو تکه هستند. این نوع کولرهای گازی متشکل از دو پنل داخلی و خارجی هستند. یونیت داخلی که به آن اپراتور نیز می گویند در داخل ساختمان نصب می شود، اما یونیت خارجی یا کندانسور دستگاه، در فضای بیرونی ساختمان نصب می شود. زیرا پنل خارجی با ایجاد صدا سبب سلب آرامش می شود‌. در بخش های دیگر مقاله به معرفی انواع مختلف اسپیلت می پردازیم.


قیمت کولر اسپلیت اصفهان

انواع کولر گازی چند تکه(مولتی پنل)

عملکرد مدل مولتی پنل شبیه به اسپیلت ها است، اما ابعاد بزرگتر و قدرت بیشتری نسبت به اسپیلت ها دارند. در این مدل از سیستم های خنک‌کننده، یونیت خارجی یعنی کندانسور هوایی و کمپرسور، به چند یونیت داخلی(که می‌تواند از ۲ تا ۱۰۰ دستگاه باشد) متصل می شود. یونیت های داخلی می‌توانند انواع کولرهای گازی باشند.

دمای همه یونیت های داخلی به طور یکسان کنترل می گردد و در صورت خاموش کردن یک یونیت، بقیه آن ها نیز خاموش می شوند. این موضوع یکی از عیوب کولرهای گازی مولتی پنل است.

مدل اسپیلت مولتی پنل از تکنولوژی اینورتر برای کنترل جریان بهره می گیرد. بنابراین در صورتی که کاربر نیاز به تنها یک یونیت داشته باشد، کمپرسور دستگاه با تنظیم موتور، سریعا باعث کنترل ظرفیت می شود. این مزیت سبب می شود که کاربر زمان استفاده از یک یونیت، تنها هزینه تهویه فضایی را که استفاده می‌کند، پرداخت کند.


نمایندگی نصب کولر گازی اجنرال اصفهان

اسپیلت چیست

اسپیلت ها نسل جدید کولرهای گازی اند که نسبت به کولرهای آبی و گازی مزیت های بیشتری دارند. در طی سالهای اخیر استفاده از اسپیلت رو به افزایش بوده است. این دستگاه قابلیت تنظیم دما در فصل گرم و سرد دارد و تفاوت عمده آن با کولر گازی همین مورد است. می‌توان از اسپیلت در فصل زمستان برای گرم کردن محیط و در فصل های گرم، برای خنک کردن محیط استفاده کرد.

در سال های اخیر که قیمت گاز افزایش یافته استفاده از اسپیلت می‌تواند گزینه خوبی باشد. برخی بر این باورند که اسپیلت ها برق زیادی مصرف می کنند،  اما این باور کاملا اشتباه است. انتخاب درست اسپیلت با توجه به توان و درجه مصرفی دستگاه، می‌تواند حتی باعث صرفه جویی در هزینه ها شود. شما می‌توانید برای خرید به سایت شرکت ایمن اصفهان، فعال در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان مراجعه بفرمایید.


نصاب اسپیلت اصفهان

مزیت های استفاده از اسپیلت

در این قسمت چند مورد از مزیت های این کولر گازی ذکر  شده است:


اسپیلت ال جی

انواع اسپیلت (کولر گازی)

گروه ایمن اصفهان فعال در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان، انواع مختلف اسپیلت از برندهای معتبر را به شما ارائه می کند.

از مدل دیواری ، با توجه به طراحی زیبا و ظریف و همچنین قابلیت نصب بر روی دیوار، بیشتر در منازل استفاده می شود. کولر گازی دیواری، دارای ظرفیت های متنوعی می باشد‌. برندهای مختلفی از جمله جنرال، ال جی، سامسونگ و غیره در زمینه تولید کولرهای دیواری با کیفیت فعالیت دارند. این نوع اسپیلت در ظرفیت ۹۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ تولید می شود.

مدل اینورتر اسپیلت های دیواری، با طراحی خاص خود، با مصرف کمترین انرژی، بیشترین بازدهی و خنک‌کنندگی را دارد.

این مدل تقریبا همان اسپیلت دیواری است، با این تفاوت که پنل داخلی مدل دیواری به صورت سقفی یا دیواری نصب می شود، اما در مدل داکت، یونیت داخلی توکار است و در داخل سقف کاذب نصب می شود، در واقع نیاز به سیستم کانال کشی، برای توزیع هوای مطبوع دارد.

این دو مدل تنها در عملکرد سرمایش مشابه یکدیگرند و سیکل گرمایش آن ها کامل متفاوت می باشد. از این مدل در مکان هایی که فضای کافی جهت نصب پنل داخلی روی دیوار وجود ندارد، استفاده می شود.


کولر گازی ایستاده

عملکرد این نوع اسپیلت از نظر سیستم خنک سازی و مکان قرار گیری پنل داخلی و خارجی شبیه به مدل ساده است و تنها تفاوت آن داشتن فن قوی تر است. این مدل مناسب استفاده در ادارات، سالن ها، مسجدها و در کل مکان های بزرگ است. این مدل از ظرفیت ۴۵۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ ساخته و به بازار عرضه می شود. 

پنل داخلی کولر گازی سقفی زمینی، هم به صورت زمینی و در کنار دیوارها و هم به صورت خوابیده به سقف قابل نصب است.

این مدل بیشتر در مکان های تجاری و اداری و همینطور مکان های مرتفع مورد استفاده قرار می گیرد‌. یونیت داخلی این دستگاه، در داخل سقف کاذب نصب می شود و باعث توزیع فضای مطبوع از چهار جهت مختلف می شود.

این مدل کولر گازی نیز بسیار شبیه به مدل دیواری است و تنها تفاوتش با آن، طراحی اریب دریچه مکش آن است. این طراحی دریچه سبب شده تا این مدل تا بالاترین سطح نزدیک به سقف، قابلیت نصب داشته باشد. 


اسپیلت سامسونگ

نکات مهم در خرید اسپیلت

خرید کولرهای گازی

برای خرید کولر گازی توجه به ظرفیت سرمایش کولر و ابعاد مکانی که کولر قرار است در آن نصب شود، از اهمیت بالایی برخوردار است.  بنابراین هنگام خرید، آگاهی از محیط برای انتخاب نوع و ظرفیت کولر بسیار ضروری است. شما میتوانید برای مشورت و راهنمایی در مورد خرید کولر گازی، از کارشناسان شرکت ایمن اصفهان که در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان فعالیت دارد، کمک بگیرید.


خدمات اسپلیت اصفهان

فروش انواع اسپیلت

در انتخاب کولر گازی مهم ترین نکته ای که باید رعایت شود، معتبر بودن مرکز خرید کولر است. مجموعه ایمن اصفهان یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان  می باشد‌. با توجه به گران شدن کولرهای گازی، مدل های تقلبی در بازار بسیار زیاد شده اند. شما میتوانید بهترین برندهای موجود در بازار، از جمله  الجی، جی پلاس، سامسونگ و جنرال را با قیمتی مناسب از ایمن اصفهان تهیه کنید.


نصب کولر گازی اصفهان نجف آباد

قیمت کولر گازی (اسپیلت) اصفهان

برندهای مختلف کولر، قیمت متفاوتی دارند‌. گروه ایمن اصفهان که در زمینه خرید انواع کولر گازی و نصب در اصفهان فعالیت دارند، برندهای با کیفیت را با بهترین و مناسبترین قیمت نسبت به بازار، به شما ارائه می دهند. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت و خرید انواع کولر گازی با کارشناسان مجموعه ایمن اصفهان که در زمینه فروش کولر گازی و نصب در اصفهان فعالیت دارند تماس بگیرید.


فروش اسپلیت اصفهان

خرید کولر گازی اصفهان

دستگاه‌های تهویه و خنک‌کننده مانند کولر گازی

پکیج کولر گازی اسپیلت


خدمات ایمن اصفهان

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین