خرید جک بازکن درب پارکینگ در اصفهان

امروز

خرید جک درب پارکینگ در اصفهان که یکی از محصولات حفاظتی مهم در ساختمان محسوب می شود باید از مراکز معتبر انجام بگیرد. تا ضمن دریافت کیفیت اصلی هزینه مقرون به صرفه نیز پرداخت گردد. برای آشنایی با چگونگی استفاده خرید جک درب پارکینگ به همراه نصب آن مجموعه ایمن اصفهان یکی از بهترین انتخاب ها است.


جک برقی اصفهان

سفارش خرید جک پارکینگی کنترلی

جک درب پارکینگ به صورت اتوماتیک توسط یک ریموت کنترل خودکار باز و بسته می گردد که این جعبه ها با قرار گرفتن بر روی درب های پارکینگ عمل باز و بسته کردن در را به آسانی انجام می دهند.

انواع مختلف جک برقی تولید شده تا برای هر فضا به توان از نوع مناسب آن استفاده کرد که در هنگام خرید جک درب پارکینگ در اصفهان ممکن است و تنوع بالایی از این محصول روبرو گردید.

قیمت ارائه شده برای هر کدام از این جک ها با توجه به کیفیت جک و عوامل مختلف دیگر مشخص می شود که با انتخاب مراکز معتبر برای خرید می توانید پس از دریافت مشاوره بهترین نوع چک را به همراه خدمات نصب تهیه کنید.


قیمت جک درب پارکینگ

انواع جک درب پارکینگ از لحاظ مکانیزم کار کرد

جک درب پارکینگ که آن را با نام درب اتوماتیک جک ریموت نیز می شناسند به عنوان درب باز کن هیدرولیک با فشردن یک دکمه موجب باز و بسته شدن درب ورودی پارکینگ در هنگام رفت و آمد می شود.

جک درب پارکینگ برای فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و انواع مختلف درب های تک لنگه و دو لنگه مناسب است. به همین جهت موارد استفاده از این نوع جک ها افزایش چشمگیری پیدا می کند.

انواع مختلف جک درب پارکینگ از لحاظ شکل ظاهری و مکانیسم کارکرد وجود دارند که با شناخت ویژگی های هر کدام از این محصولات می توانید انتخاب های مناسب تری انجام دهید.

مکانیسم کارکرد جک درب پارکینگ از موارد بسیار مهمی است که در کیفیت یک جک موثر است و تأثیر زیادی در قیمت ارائه شده این محصول در بازار می گذارد.


جک درب پارکینگ ایمن اصفهان
☑️ امنیت جک پارکینگی اصفهان سطح امنیت بالا، نصب بهترین برند
💲 قیمت جک پارکینگی اصفهان بر اساس کیفیت و مدل جک پارکینگ
⏰ زمان نصب نصب فوری سفارش جک برقی
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر

شرکت نصب جک کنترلی در اصفهان

بهتر است در هنگام خرید جک درب پارکینگ در اصفهان این محصولات را از لحاظ نوع مکانیسم به طور کامل بشناسید، تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید و در ادامه به معرفی برخی از نمونه های جک درب پارکینگ از لحاظ مکانیسم کارکرد می پردازیم:

جک درب پارکینگ الکترومکانیک

این جک از کم خرج ترین و پراستفاده ترین نوع جک های درب پارکینگ است که قدرت این جک از موتور کارگذاری شده داخل بازو به دست آمده و به سیستم گیربکس منتقل می ‌شود. به واسطه چرخدنده ها به نیروی خطی مبدل می ‌گردد. اغلب جک های پارکینگی تولید شده در داخل کشور از این سیستم پیروی می‌ کنند؛ چرا که تغییر پذیری آن آسانتر و با سرعت بالاتری صورت می گیرد.

مهمترین مزیت های استفاده از جک درب پارکینگ الکترومکانیک:

قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر مکانیسم‌ های دیگر دارد.

تعمیرپذیری ای نوع جک با سرعت بالاتری و به شکلی ساده انجام می‌ شود.

این جک در تنوع بالا و قدرت های مختلف تولید شده است.

در هنگام نصب آن نیاز به تخصص زیادی نیست.


مرکز خرید انواع جک پارکینگی

جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک درب پارکینگ هیدرولیک از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده می‌ کنند. در این نوع جک ها پمپ روغن به صورت مجزا وجود ندارد. بلکه مهندسین سعی کرده اند که این مخزن را به همراه پمپ و سایر لوازم داخل بازوهای آن جایگذاری کنند. ساخت جک درب پارکینگ هزینه زیادی دارد و در نتیجه قیمت آن نیز نسبت به جک الکترومکانیک بیشتر است. به همین جهت از این نوع جک برای درب های با تردد بالا و بسیار سنگین و ریز استفاده می کنند.

مهمترین مزیت های جک درب پارکینگ هیدرولیک:

جک درب پارکینگ پنوماتیک

اصولا جک درب پارکینگ پنوماتیک جزء اولین نمونه های جک بوده که با استفاده از قطعات زیاد تولید شده است و در هنگام باز و بسته شدن سر و صدای بیشتری تولید می کند.


جک درب اتوماتیک

مزایای خرید جک درب پارکینگ

در سال‌ های اخیر استقبال از جک درب پارکینگ بیشتر شده و برای درب های مختلف از این وسیله استفاده می کنند.

در صورت شناخت مزایای جک درب پارکینگ اقدام به خرید جک کنترلی برقی در اصفهان می کنید؛ چرا که این جک ها بسیاری از کارها را آسانتر کرده اند.


جک ریلی درب حیاط

برخی از مزایای جک درب پارکینگ عبارتند از:

استفاده راحت

با به‌ روزرسانی ‌هایی که بر روی قابلیت های جک درب پارکینگ به وجود آمده، نه تنها این درب ها موجب افزایش ایمنی محیط می شوند. بلکه قابلیت اتصال به وای فای و کنترل تلفن هوشمند به راحتی می توان آنها را از هر نقطه کنترل کرد.

ایمنی بیشتر

با استفاده از جک درب پارکینگ خیال مصرف ‌کننده راحت است که خانه خود را به آخرین پیشرفت های ایمنی از جمله سیستم‌ های برگشت ایمنی و سنسورها مجهز کرده است.

پیشرفت های امنیتی

هر روزه مدل های جک درب پارکینگ در حال پیشرفت و به‌روزرسانی است که در حال حاضر برای هر جک لازم است که کدهای منحصر به فرد داده شود و قابلیت کپی کردن کد برای درب های دیگر وجود ندارد.

قابلیت استفاده در شرایط جوی مختلف

از جک درب پارکینگ به دلیل کیفیت ساخت بالا می ‌تواند، در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد؛ چرا که این استعدادها می ‌توانند میزان رطوبت بالایی را بدون زنگ زدگی قطعات مختلف تحمل کنند.


سفارش جک برقی پارکینگ

موارد تأثیر گذار در قیمت جک درب پارکینگ

در هنگام خرید جک درب پارکینگ در اصفهان با قیمت های متفاوتی در بازار روبرو می ‌شوید که ممکن است دچار سردرگمی گردید که چرا برخی از آنها ارزان‌تر و برخی دیگر گران‌تر هستند؟

در پاسخ به این سوالات و سردرگمی ها باید گفت که دلایل زیادی وجود دارد که می ‌تواند برای قیمت موثر باشد. در ادامه برخی از این عامل ها را مورد بررسی قرار می ‌دهیم:

میزان تردد

میزان تردد در هنگام انتخاب جک ‌پارکینگ از مهمترین مولفه ها است که به معنی میزان باز و بسته شدن در طول یک روز است، هر چه چقدر بالاتر باشد در نتیجه نیاز به سیستم های قوی تری است، تهیه جک های با میزان تردد ۲۰ واحد به بالاتر از قیمت های بالاتری هم برخوردار هستند.

وزن و عرض درب پارکینگ

از مهمترین شاخصه های قیمت گذاری بر روی جک درب پارکینگ میزان وزن قابل تحمل این جک ها است که معمولاً جک های اقتصادی معادل ۳۵۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم وزن درب ها را تحمل می‌ کنند و برای درب های با عرض ۲ متر مناسب هستند. در صورتی که ابعاد درب از این میزان بیشتر باشد، نیاز است از جک های قوی تر استفاده شود.


جک بازویی ریموت کنترلی

برند تولید کننده جک برقی

به عنوان یک قانون مشخص شرکت‌ هایی که در بین مصرف کنندگان شهرت بیشتری دارند، معمولاً محصولاتشان با قیمت ‌های بالاتر ارائه می ‌شود. چرا که محصولات آنها کارنامه مثبتی داشته و مورد تایید تمامی مصرف ‌کنندگان قرار می گیرد.

داخل یا وارداتی بودن جک پارکینگ

معمولا محصولات وارداتی به دلیل افزایش نرخ ارز قیمت های بالاتری به نسبت محصولات داخلی دارند. در صورت جوابگویی بهتر است از نمونه ‌های داخلی استفاده شود، تا هزینه ها را تا حد زیادی کاهش پیدا کند.


جک درب دو لتگه

بهترین مرکز خرید جک درب پارکینگ در اصفهان

راه های زیادی برای خرید جک درب پارکینگ در اصفهان وجود دارد؛ اما انتخاب مراکز معتبری که به صورت مستقیم و بدون واسطه این محصولات را ارائه می دهند اهمیت بیشتری پیدا می کند.

مجموعه ایمن اصفهان یکی از مراکز معتبری است که انواع برندهای مختلف از جک درب پارکینگ را بدون هیچ واسطه ای ارائه می دهد. به همین سبب می توانید مناسب ترین نوع جک را با توجه به هزینه در نظر گرفته شده و همچنین نیاز تهیه کنید.

در این مجموعه امکان مشاوره به صورت رایگان وجود دارد که با خیال راحت می توانید بهترین نوع جک را بخرید و تا سال های طولانی با حفظ کیفیت از آن استفاده نمایید.


نصاب جک در اتومات

جک پارکینگ ایمن اصفهان

آیا جک درب پارکینگ برای ساختمان ها و مجتمع های تجاری در اصفهان قابل اطمینان است ؟

تمامی جک های درب اتوماتیک ایرانی و خارجی مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تهیه و نصب می گردد، شرکت ایمن اصفهان ابتدا ساختار محصولات خود را ارزیابی و تست کرده تا بهترین جک های پارکینگی ایرانی و ایتالیایی را پس از تایید کیفیت در تمامی نقاط اصفهان برای همشهری های عزیز نصب نماید.

بهترین جک درب پارکینگ کدام است؟

ایمن اصفهان متشکل از متخصصین تحصیل کرده و با تجربه می باشد که در حال حاضر با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه بهترین برند ها و مارک های جک درب پارکینگ را پس از بررسی و استفاده مشتریان فک، میلان، کلیپسو، پروتکو، بی اف تی، بتا، یوتاب و یال معرفی می نماید.


درب اتوماتیک ریموت کنترلی


خدمات ایمن اصفهان

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین