کرکره برقی اصفهان

شماره تماس: 09133249277

آدرس فروشگاه خرید کرکره برقی در اصفهان‌: اصفهان - محصولات ساختمانی ایمن اصفهان


خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان در تنوع بالایی از لحاظ نوع متریال و شکل ظاهری صورت می ‌گیرد. در مجموعه ایمن اصفهان بهترین شرایط سفارش خرید این گروه ‌ها با کیفیت خوب و قیمت های مقرون به صرفه فراهم آمده است.


کرکره برقی اصفهان

سفارش خرید کرکره برقی

کرکره برقی نوعی درب کرکره اتومات پیشرفته و مدرن است که با کمک یک منبع تغذیه موتور و با کمک قدرت برق در یک محور عمودی بالا و پایین می رود که به طور معمول کنترل تمامی کرکره های برقی به وسیله یک سوئیچ نصب شده بر روی دیوار انجام می شود.

در واقع کرکره برقی که به آن درب اتوماتیک کرکره ای هم گفته می‌ شود، از مهمترین ساخته هایی است که در حال حاضر با وجود ساختار ساده توانسته است نقش زیادی در آسان تر شدن زندگی افراد داشته باشد.

خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان با وجود پیشرفت ‌های زیادی که در تکنولوژی رخ داده در تنوع بالایی انجام می‌ شود و برای هر فضا می توان از نوع کرکره های خاص و موتورهای باقدرت های متفاوت استفاده کرد.


شرکت ایمن اصفهان بهترین در حوزه امنیت

مرحله نخست: تفکر و ابتکار

گام دوم: یافتن ایده‌ها

مرحله سوم: عمل‌آوری پروژه

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

مرحله پنجم: بهبود روش‌های بازاریابی

مرحله ششم: رضایت مشتریان

مرحله اول: تفکر و ابتکار

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله از تفکر و خلاقیت عمیق خود بهره می‌گیرد تا ایده‌های نوآورانه‌ای را برای تولید محصولات امنیتی ارائه دهد. با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود، این شرکت به تولید ایده‌های پیشگامانه و تجدیدنظر در حوزه‌ی امنیت می‌پردازد.

گام دوم: یافتن ایده‌ها

در این مرحله، شرکت ایمن اصفهان به بررسی و ارزیابی ایده‌ها می‌پردازد و اقدام به انتخاب ایده‌های مناسب برای توسعه محصولات امنیتی می‌نماید. تحلیل دقیقی از نیازهای مشتریان و امکانات مورد نیاز در این مرحله انجام می‌شود.

مرحله سوم: عمل‌آوری پروژه

شرکت ایمن اصفهان با بهره‌گیری از تجربه و توانایی تولیدی خود، به تولید محصولات امنیتی با کیفیت عالی می‌پردازد. این محصولات با رعایت استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند و به منظور افزایش امنیت اماکن استفاده می‌شوند.

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

شرکت ایمن اصفهان با توجه به نیازها و مشتریان خود، استراتژی‌های امنیتی مناسب را انتخاب می‌کند. این استراتژی‌ها به منظور محافظت از اماکن و افراد در برابر تهدیدهای مختلف به کار می‌روند.

مرحله پنجم: بهبود روش‌های بازاریابی

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله به بهبود روش‌های بازاریابی و تبلیغات خود می‌پردازد. با بهره‌گیری از روش‌های مدرن و کارآمد، این شرکت به تعامل با مشتریان و جلب مشتریان جدید می‌پردازد و نام و شهرت خود در صنعت امنیتی را افزایش می‌دهد.

مرحله ششم: رضایت مشتریان

شرکت ایمن اصفهان با تمرکز بر رضایت مشتریان، محصولات و خدمات با کیفیت عالی ارائه می‌دهد. این شرکت ارتباط مستمر با مشتریان خود را حفظ می‌کند تا نیازها و تغییرات را به صورت بهینه در محصولات خود اعمال کند و مشتریان را به رضایت خود درآورد.


قیمت کرکره برقی در اصفهان

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد است که با وجود ساختار ساده توانسته آسایش و رفاه زیادی را به زندگی انسان ها وارد کند.

از سال های گذشته انسان ها برای حفاظت و راحتی بیشتر در محیط زندگی و کار است که استفاده می ‌کردند. اما در حال حاضر با پیشرفت هایی که به سمت تکنولوژی رخ داده به صورت برقی و اتوماتیک تولید می ‌شوند.

کرکره های برقی هزینه های تعمیر و نگهداری بسیار پایینی نسبت به کرکره های آهنی قدیمی دارند، به همین سبب برای کلیه فضاها از جمله پارکینگ، پنجره، مغازه و فروشگاه ها می توان از این نوع استفاده کرد.


کرکره برقی ایمن اصفهان
☑️ امنیت کرکره برقی اصفهان سطح امنیت بالا تولید با بهترین نوع متریال
💲 قیمت کرکره برقی اصفهان بر اساس متراژ هر متر
⏰ زمان نصب ساخت سفارش 5 روز و نصب نیم ساعت
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر

کرکره برقی رنگی اصفهان

بررسی کرکره برقی از لحاظ جنس تیغه

در زمان های گذشته برای باز و بسته کردن درب مغازه ها و پارکینگ های منازل نیروی زیادی صرف می شود. اما در حال حاضر به لطف کرکره های برقی تنها با فشردن یک کلید ریموت از راه دور درب با ایمنی بالا باز و بسته می شوند.

در هنگام خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان با تنوع بالایی از کرکره های برقی از لحاظ شکل ظاهری و نوع موتور روبرو می شوید که با شناخت بهترین محصولات می توانید بهترین کرکره را انتخاب کنید.


شرکت نصب کرکره برقی

در اینجا به بررسی انواع کرکره برقی از لحاظ جنس تیغه و مزیت هر کدام از آنها می پردازیم:

کرکره برقی با تیغه آلومینیوم

کرکره آلومینیوم و پرمصرف ترین نوع کرکره های بازار است که مناسب با موقعیت نصب می توان از رنگ ‌های مختلف اینترنتی استفاده کرد. این مدل از کرکره از نوع ضد خش و الکترواستاتیک بوده و مزیت زیادی دارد مانند:


کرکره برقی پلی کربنات

کرکره برقی با تیغه پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات به آن کرکره برقی شیشه‌ ای هم گفته می ‌شود، جزء کرکره های لوکس و مدرن قرار دارد که امنیت بالایی برای فضا ایجاد می کند. این نوع کارها را از مقاوم ترین پلیمرهای موجود در بازار تولید می ‌کنند. به همین جهت مقاومت مکانیکی آنها زیاد است. از مهمترین مزایای این کرکره ها


کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی با تیغه رول گیتر

این تیغه ها امنیت بالایی داشته و با مفتول های فولادی آبکاری شده و روکش آلومینیومی ساخته می شوند. تیغه های رول گیتر به گونه ای طراحی می شوند که با کمک قرقره ها از دو طرف قفل شده و امکان خروج کرکره از ریل حتی با ضربات شدید هم وجود ندارد. اغلب مراکز طلا فروشی و بانک ‌ها برای بالاتر بردن ضریب امنیتی محیط خود از این نوع تیغ استفاده می کنند. از مهمترین مزایای این تیغه عبارتند از:


کرکره برقی پانچ دار

کرکره برقی با تیغه پانچ دار

کرکره برقی پانج دار نوع خاصی از کرکره‌ های برقی است که به دلیل پانچ خور بودن به صورت تک جداره می باشد، به همین گزینه موجب پایین آمدن مقاومت آن در برابر فشارهای احتمالی است. به همین جهت توصیه می شود تا از این نوع تیغه ها به صورت ترکیبی استفاده شود و به هیچ عنوان یک کرکره را به طور کامل از تیغه های بانچ دار تهیه نکنید. معمولاً به دلیل جلوگیری از نفوذ صدا، گرما، سرما و گرد و غبار از سوراخ های پاک شده آنها را از سمت داخل با طرح های شفاف یا رنگی مسدود می کنند.


انواع کرکره اتوماتیک

مزایای استفاده از کرکره برقی

استفاده از کرکره های برقی به نسبت کرکره های دستی و درب های فلزی مزایای بسیار زیادی دارد که در طی چند سال اخیر توانسته است جایگزین تمامی محصولات سنتی شود.

کرکره های برقی با داشتن ظاهری زیبا که به نمای ساختمان داده و شرایط عبور و مرور مراجعین و ساکنین ساختمان را آسان می کند.

از مهمترین مزایای استفاده از کرکره برقی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:


کرکره برقی طرح چوب

نحوه محاسبه قیمت کرکره برقی

در حال حاضر با توجه به بررسی سطح امنیتی مورد انتظار برای ساختمان های مختلفی برای کرکره های برقی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل با قیمت های مختلفی از کرکره برقی در بازار روبرو می گردید.

در هنگام خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان ممکن است دچار چالش های متعددی برای انتخاب نوع جنس و قیمت های ارائه شده برای این محصول شوید. در صورت شناخت عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی به شکل بهتری می توانید این کرکره ها را انتخاب کنید.

در این بخش به بررسی عوامل موثر بر قیمت درب کرکره ای برقی می پردازیم:


مرکز خرید کرکره کنترلی در اصفهان

جنس کرکره

جنس تیغه های کرکره از عوامل بسیار مهمی است که می تواند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارد.

نوع موتور کرکره

برای کمک های برقی دو نوع موتور وجود دارد که متناسب با ابعاد کرکره موتور را انتخاب می کنند هر چقدر موتور قوی تر باشد در نتیجه هزینه های مربوط به کرکره برقی افزایش می یابد.

موقعیت نصب کرکره

موقعیت نصب کرکره مشخص کننده ابزار و ادوات مختلف مورد نیاز برای نصب است که با توجه به هزینه های صرف شده برای حمل و جابجایی کرکره ها به محل نصب، قیمت کرکره برقی تمام شده مشخص می‌ شود.

ابعاد کرکره

ابعاد کرکره برقی از لحاظ طول و عرض از عوامل بسیار مهم است که در قیمت نهایی تأثیر دارد. چرا که هر چه فضای کرکره بیشتر باشد، از متریال های بیشتری برای تولید کرکره استفاده می گردد و همچنین نیاز است که از موتورهای قوی تری استفاده شود.


کرکره برقی پانچ شیشه ای

خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان با کمترین قیمت

خرید کرکره برقی همراه نصب در اصفهان با کمترین قیمت ممکن در بازار فقط در مجموعه ایمن اصفهان امکان‌پذیر است. چرا که در این مجموعه هیچ واسطه ای برای تهیه مواد اولیه و ارائه آن به دست مصرف کننده وجود ندارد.

تولید کنندگان متبحر در این مجموعه انواع مختلف کرکره برقی را با توجه به نیاز خریداران طراحی و تولید می کنند. پس از بررسی دقیق محل پیشنهاد های اصولی برای انتخاب و کرکره ها را ارائه می‌ دهند.

از مهمترین ویژگی های این مجموعه نصب کرکره های برقی در محل است که باید به شکل اصولی و حرفه ‌ای انجام شود، تا بتواند به درستی امنیت محیط را حفظ کند.


کرکره برقی شیشه ای مغازه فروشگاه
کرکره پارکینگ ریموت کنترلی ایمن اصفهان
کرکره حفاظ درب آپارتمان

انواع تیغه کرکره برقی ایمن اصفهان چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

جنس تیغه های کرکره برقی ایمن اصفهان می تواند از نوع فولادی، آلومینیوم و یا پلی کربنات باشد که هر کدام از این سه نوع مزایا و معایبی دارند که تیغه های کرکره فولادی ارزان و مستحکم، تیغه های آلومینیوم سبک و کم صدا و پلی کربنات زیبا و مقاوم می باشند.

نحوه اندازه گیری مکان نصب کرکره برقی در اصفهان چگونه است؟

اول اندازه ارتفاع و عرض داخلی فاصله بین دو لبه رو اندازه گیری می کنیم سپس باید به این اندازه ارتفاع ۳۰ سانت دیگه بخاطر دور رولی که دور شفتمون میچرخه اضافه کنیم. محاسبه اندازه گیری مکان نصب کرکره برقی = (ارتفاع+۳۰) * عرض


خدمات ایمن اصفهان

شرکت ایمن اصفهان یک شرکت پیشرو در زمینه ساخت و نصب انواع محصولات ایمنی است. این شرکت با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و مواد، محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. محصولات ایمن اصفهان شامل درب‌های آهنی، درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک، حفاظ شاخ گوزنی، پنجره دوجداره، راهبند و جک پارکینگی و کرکره برقی می‌باشد. این محصولات علاوه بر ایجاد زیبایی و تزئینی، باعث افزایش امنیت، بهبود دسترسی و جابجایی خودروها، صرفه‌جویی در فضای پارکینگ، جلوگیری از ورود خودروهای غیرمجاز، مدیریت ترافیک و جلوگیری از شلوغی در محیط‌های شلوغ و پرتردد و افزایش عایق حرارتی و صوتی منازل و اماکن شما می‌گردد. همچنین نصب دزدگیر در اماکن، باعث افزایش امنیت، جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز به محیط‌های مختلف و بهبود آسایش و اطمینان خاطر شما و افرادی که در آن محیط کار می‌کنند می‌شود. در نتیجه، نصب این محصولات به عنوان یک راهکار کارآمد و نوین در مدیریت اماکن و منازل محسوب می‌شود.

اگر به دنبال محصولات ایمنی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، شرکت ایمن اصفهان بهترین گزینه برای شماست. این شرکت با سابقه طولانی و درخشان در زمینه ساخت و نصب محصولات ایمنی، می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، لطفاً با کارشناسان شرکت ایمن اصفهان تماس بگیرید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام به ایمن اصفهان خوش آمدید 🌹

09133249277 واتساپواتساپ سروشسروش ایتاایتا روبیکاروبیکا
📱
9277 324 0913