خرید راهبند نگهبانی در اصفهان

امروز

خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان برای مراکز مختلفی مانند آپارتمان بیمارستان ها، مراکز خرید و کارخانه ها لازم و ضروری است. در این راستا مجموعه ایمن اصفهان با ارائه بهترین شرایط برای سفارش خرید این محصولات در اقصی نقاط کشور خدمات خوبی را ارائه می ‌دهد.


راهبند پارکینگ اصفهان

سفارش خرید راهبند پارکینگ در اصفهان

راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو یک وسیله لازم و ضروری است که با داشتن یک میله بازوی جلوی درب پارکینگ را برای کنترلی ورود و خروج ماشین ها به فضای داخل آپارتمان، بیمارستان، مراکز خرید، مراکز تجاری و اداری می گیرد.

در هنگام خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان با تنوع بالایی از این محصول از لحاظ نحوه کارکرد و ابعاد و اندازه روبرو می ‌شوید که ممکن است در هنگام خرید دچار چالش گردید.

با انتخاب مجموعه ایمن اصفهان می توانید ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان متبحر آن بهترین نوع راهبند بازویی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنید.


قیمت راهبند تردد خودرو

راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو چیست؟

راهبند یک وسیله ای است که با کمک آن می توان ورود و خروج وسایل نقلیه را در پارکینگ های عمومی و پرتردد کنترل کرد.

راهبند بازویی اتوماتیک با امکان اتصال به دستگاه های کنترل تردد در مراکز شلوغ و پر رفت و آمد یک وسیله مهم و کاربردی محسوب می‌ شود که می ‌تواند رفت و آمد خودروها را تحت کنترل قرار بدهد.

معمولاً این راهبندها را در پارکینگ ها، ایستگاه های بازرسی ورود به برخی از مناطق خاص نصب می کنند، تا ضمن مراقبت از ورود ماشین های غریبه به فضای داخلی، تعداد ماشین های وارد و خارج شده را نیز محاسبه نمایند.


انواع مدل راهبند ایمن اصفهان

انواع راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو

از راهبند بازویی ریموت کنترلی دار در فضاهای مختلف استفاده می ‌شود، به همین سبب این راهبند را در شکل و فرم های متفاوت تولید می کنند تا برای همه فضاها مناسب باشد.

در این بخش به بررسی پراستفاده ترین مدل‌ های راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو می پردازیم:

راهبند بازویی تلسکوپی

راهبندهای بازویی تلسکوپی همان راهبند های رایجی هستند که در فضاهای مختلف آنها را مشاهده می کنید. طول راهبندها از ۴ تا ۸ متر قابل تغییر است و در صورتی که عرض مسیر کمتر از ۴ متر باشد، از بازوی های معمولی استفاده می کنند.

راهبند بازویی فنس دار

راهبندهای بازویی فنس دار مانند نمونه ‌های معمولی بوده با این تفاوت که میله هایی بر روی این راهبند قرار گرفته تا بطور کامل قسمت بالا و پایین را مسدود کند. در چنین شرایطی جلوی عبور حیوانات وحشی و اهلی هم گرفته می شود، این نوع راهبند را تا حدود ۶ متر تولید می کنند.

راهبند بازویی تاشو ۹۰ درجه

در اغلب پارکینگ های طبقاتی که محدودیت ارتفاع وجود دارد از راهبندهای بازویی تاشو استفاده می کنند، راهبن ها به صورت ۹۰ درجه و موازی با سقف قرار می گیرند.

راه بند بازویی تاشو ۱۸۰ درجه

از این مدل راهبند برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند استفاده می شود و راهبند در حین باز شدن کاملا هم راستا با پایه قرار می گیرد.


راهبند ایمن اصفهان
☑️ امنیت راهبند پارکینگ اصفهان سطح امنیت بالا، نصب بهترین برند
💲 قیمت راهبند پارکینگ اصفهان بر اساس کیفیت و مدل راهبند بازویی
⏰ زمان نصب نصب فوری سفارش
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر

مرکز خرید راهبند برقی فنس دار

بررسی سیستم موتوری راهبندها

در هنگام خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان با مدل‌ های مختلفی از راهبند مواجه می ‌شوید که از لحاظ سیستم موتوری با یکدیگر تفاوت دارند.

با شناخت ویژگی های هر کدام از راهبندها در هنگام تهیه می توانید انتخاب های بهتری انجام دهید. چرا که این راهبندها از لحاظ تعداد تردد در روز، میزان استهلاک و کارکرد با یکدیگر متفاوت هستند.

در این بخش به بررسی سیستم موتوری راهبندها می پردازیم:

راهبند الکترومکانیک

راهبند الکترومکانیکی از یک موتور گیربکس و چند فنر در کنار یکدیگر تشکیل شده که نیروی گردش را با قدرت فراهم می ‌کند و می تواند بوم راهبند را از ۲ تا ۸ متر در چند ثانیه کوتاه بالا و پایین کند. این راهبندها در دو نوع ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت در بازار وجود دارد که فرق اساسی این دو مدل در میزان تردد آنها است. معمولاً راهبند الکترومکانیکی ۲۴ ولت برای ترددهای بالا و راهبند الکترومکانیکی ۲۲۰ ولت برای ترددهای پایین کاربرد دارد.

راهبند  الکترو هیدرولیکی

کارکرد سیستم های هیدرولیکی شباهت زیادی با نوع الکترومکانیکی دارد و تفاوت عمده این دو سیستم با یکدیگر از لحاظ روغن است. استهلاک دستگاه تا حد زیادی در این مدل پایین می‌ آید و برای ترددهای بالا و نامحدود با سرعت کار کرد بالا طراحی شده است. به همین جهت از راهبندهای هیدرولیکی برای عوارضی ها و پارکینگ ‌های با تردد بالا استفاده می کنند. این نوع از راه بند الکتروهیدرولیکی هم در دو مدل ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت ساخته شده که نوع ۲۴ ولت امکان کار با برق اضطراری را داشته و برای ترددهای بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.


شرکت نصب راه بند در اصفهان

نحوه انتخاب راه بند بازوی ریموت کنترل

همانطور که گفتیم انواع مختلف راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو تولید شده که از لحاظ نوع سیستم موتوری و شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

راهبندها به عنوان موانعی در خیابان ها، پارکینگ ها، عوارضی ها و فضاهای مختلف قرار می گیرند، تا بتوانند ترافیک را کنترل کرده و از سرقت های خودرو جلوگیری کنند.

برای انجام خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان خوب است چند نکته مهم مدنظر قرار بگیرد:

عرض ورود یا خروج

بوم راهبند را باید با توجه به عرض فضای ورود و خروج در نظر بگیرند، تا بهترین بازخورد را از تهیه این راهبندها داشته باشند.

میزان ورود و خروج

میزان ورود و خروج و تردد خودروها و نیاز به سرعت بالا برای باز و بسته شدن راهبند در انتخاب نوع موتور تأثیر زیادی می گذارد.

قیمت راهبند بازوی

قیمت از عوامل بسیار مهم و اساسی در هنگام خرید راهبند بازویی است که با توجه به برند ارائه دهنده و ویژگی‌ های محصول قیمت گذاری می شود که در هنگام خرید باید مد نظر قرار بگیرد.


راهبند اتوماتیک ماشین اصفهان

عوامل تأثیر گذار بر قیمت راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو

در هنگام خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی خودرو در اصفهان با قیمت‌ های متفاوتی در بازار روبرو می ‌شوید که ممکن است شما را دچار سردرگمی ‌کند.

با توجه به تنوع بالای راهبندها از لحاظ شکل ظاهری ابعاد و اندازه و همچنین سیستم کارکرد طبیعی است که با قیمت های متفاوت روبرو گردید. شناخت این دلایل کمک می‌ کند تا انتخاب های مناسب تر انجام دهید.

در این بخش به بررسی برخی از عوامل موثر بر قیمت راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو می پردازیم:

برند تولید کننده

تولید کننده از عوامل بسیار مهم بوده که مشخص کننده کیفیت کار است و هرچقدر که برند از شهرت بیشتری برخوردار باشد، در نتیجه قیمت محصول هم بالاتر می رود.

گارانتی راهبند

ارائه گارانتی به همراه راهبند نشان دهنده کیفیت بالای محصول بوده و خریدار با خیال راحت اقدام به تهیه آن می کند.

نوع موتور راهبند

راهبند ها با موتور هیدرولیکی و موتور الکترومکانیکی کار می ‌کنند که هرکدام از ویژگی‌ ها و قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند.

نحوه نصب راهبند

نحوه نصب راهبندها از عوامل موثری است که بر قیمت آنها در بازار تأثیر می گذارد، چرا که شیوه های خاصی برای نصب این سازه وجود دارد.


سیستم راهبند ورودی خودرویی

معتبرترین مرکز خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان

مجموعه ایمن اصفهان یکی از مراکز معتبر در زمینه عرضه و فروش راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان در حال فعالیت است.

این مجموعه انواع مختلف راهبند را از لحاظ نوع بوم، نوع موتور و همچنین ابعاد و اندازه ارائه می ‌دهد تا برای هر فضایی بتوانید از محصول مناسب استفاده کنید.

حضور کارشناسان متبحر در این مجموعه تأثیر زیادی در انتخاب های درست می گذارد. چرا که با ارائه مشاوره به صورت رایگان و بررسی فضاهای مورد نظر بهترین گزینه ها را پیشنهاد می دهند، تا خریدار پس از بررسی ویژگی و قیمت هر کدام از این گزینه ها، مناسب ترین را انتخاب کند.

برای دریافت نتایج بهتر از خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی تردد خودرو در اصفهان این راهبندها به شکل اصولی است که با خرید از این مجموعه می توانید از خدمات نصب آن نیز بهره ببرید.خدمات ایمن اصفهان

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین