خرید درب سکشنال زیرسقفی در اصفهان

امروز

خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان با قیمت های مختلف صورت می گیرد که تفاوت قیمت با توجه به ابعاد این درب ها و نوع متریال به کار برده شده در روند نصب آن ها تغییر می کند. در مجموعه ایمن اصفهان امکان سفارش خرید بهترین نوع درب با قیمت مقرون به صرفه فراهم آمده است.


درب سکشنال اصفهان

سفارش خرید درب سکشنال زیرسقفی پارکینگ

درب سکشنال یا درب بالا رونده اتوماتیک در صنعت با کمک ریموت کنترل باز و بسته می شود. در حال حاضر بشر برای رفاه خود با کمک تکنولوژی های جدید طراحی های خاصی انجام می‌ دهد که به نسبت محصولات گذشته تغییرات بسیار زیادی ایجاد شده است.

در هنگام خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان با مدل ‌های مختلف این درب ها روبرو می شوید که برای انتخاب بهترین درب بهتر است به سراغ مجموعه ایمن اصفهان بروید، تا پس از دریافت مشاوره متناسب با فضای خود این درب ها را انتخاب کنید.

در واقع استفاده کردن از درب سکشنال تأثیر زیادی در صرفه‌ جویی در زمان، افزایش امنیت و ایجاد رفاه بیشتر دارد. به همین سبب در فضاهای گوناگون استفاده کردن از این درب ها مرسوم می باشد.


درب سکشنال پارکینگ

درب سکشنال چیست؟

با رواج پیدا کردن زندگی های شهری و کمبود وقت، درب های اتوماتیک تولید شده اند که با سرعت بالاتری در هنگام ورود و خروج باز و بسته می شوند.

درب سکشنال الکترونیکی جزء درب هایی که برای سهولت و خدمت رسانی بیشتر به بشر تولید شده و از لحاظ زیبایی نیز ظاهر فضا را زیباتر می کند.

درب سکشنال زیر سقفی با توجه به ارتفاع مورد نظر از چندین پنل مختلف تشکیل می‌ شود که با قرار گرفتن این پنل ها در کنار یکدیگر نمای کلی درب پدید می آید. این درب ها برخلاف کرکره های برقی در هنگام بسته شدن رول نمی شوند بلکه در زیر سقف ها به حالت افقی در راستای سقف قرار می گیرند.


درب سکشنال ایمن اصفهان
☑️ امنیت درب سکشنال اصفهان سطح امنیت بالا تولید با بهترین نوع متریال
💲 قیمت درب سکشنال اصفهان بر اساس متراژ هر متر
⏰ زمان نصب ساخت سفارش 5 روز و نصب نیم ساعت
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر

درب زیرسقفی اتوماتیک

انواع درب های سکشنال از نظر کاربرد

درب های سکشنال با توجه به محلی که قرار است در آن نصب شوند، در چندین دسته و گروه تولید می گردند تا برای هر فضا بتوان از درب مناسب استفاده کرد.

در این بخش به بررسی انواع درب های سکشنال از لحاظ کاربرد می پردازیم:

درب سکشنال پارکینگی

درب سکشنال زیر سقفی پارکینگی از نوع درب های مناسب برای فضاهای مسکونی است که به صورت ۹۰ درجه و زاویه یا شیب دار نصب می شود. این نوع از درب ها بهترین انتخاب برای مکان هایی هستند که محدودیت ارتفاع داشته و امکان نصب درب های معمولی در آنها وجود ندارد.

درب هایی با زاویه ۹۰ درجه برای فضاهایی که سقف پارکینگ با کف موازی است مناسب بوده و درب های زاویه دار برای پارکینگ هایی که سقف به صورت شیب دار یا رمپ دار است کاربرد دارد.

درب سکشنال صنعتی

درب سکشنال زیر سقفی صنعتی بر اساس نوع کاربرد برای ورودی سوله ها و کارخانه ها طراحی می شود. بسیاری از کارخانجات برای صرفه جویی در مصرف انرژی و صرفه جویی در وقت برای ورودی انبارها و سوله های خود از این درب ها استفاده می ‌کنند. مهمترین مزیت این درب اشغال کمترین فضای ممکن و ایجاد امنیت بالا است. این درب ها به صورت ۹۰ درجه زاویه دار، عمود بازشو یا گیوتینی برای مراکز صنعتی قابلیت اجرا دارد.

درب سکشنال آتش نشانی

درب سکشنال زیرسقفی آتش نشانی از درب های اتوماتیک است که به دلیل قرارگیری موتور پرقدرت در آن با سرعت بیشتری باز و بسته می شود. از مهمترین فاکتورهایی که در این نوع درب قرار گرفته، سرعت باز و بسته شدن بالا، استهلاک کم و ضدحریق بودن آن است که به دلیل استفاده از موتور نوع ساید نه تنها در مراکز آتش نشانی، بلکه در مراکز امداد و نجات جاده‌ ای، نیروگاه‌ ها و پتروشیمی ‌ها نیز این نوع درب ها کاربرد دارند.


کرکره سکشنال

مزیت استفاده از درب سکشنال زیر سقفی

خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان موجب می‌ شود تا یک درب با کیفیت مطلوب و ظاهری زیبا داشته باشید که در هنگام استفاده به سهولت باز و بسته می شود.

در حال حاضر به دلیل مزایای زیادی که این درب ها به نسبت درب های سنتی دارند، برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین مزیت های درب سکشنال زیر سقفی می ‌پردازیم:


درب برقی جمعشو

عوامل موثر بر قیمت درب سکشنال در اصفهان

درب سکشنال زیر سقفی اتوماتیک جزء درب های پرکاربرد است که نحوه نصب آن ها اهمیت زیادی پیدا می کند و نحوه نصب می تواند در قیمت نهایی آن تأثیر بگذارد.

در صورتی که نصب این درب ها به صورت استاندارد صورت بگیرد، استهلاک آنها کاهش پیدا کرده و موجب افزایش طول عمر درب سکشنال اتوماتیک می ‌شود و از پرداخت هزینه ‌های مربوط به تعمیرات جلوگیری می گردد.

به طور کلی در هنگام خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان با قیمت های مختلفی روبرو می شوید که این تفاوت در قیمت ها به کیفیت درب و قطعات مورد نیاز برای نصب آن و مراکز عرضه و فروش ارتباط پیدا می کند.

برخی از عوامل مهم وجود دارند که بر قیمت درب زیر سقفی سکشنال تأثیر می گذارند که عبارتند از:

برند تولید کننده

برندهای مطرح در زمینه تولید درب سکشنال و لوازم جانبی آن فعالیت می کنند که تهیه برندهای مطرح خیال مصرف کننده را از لحاظ کیفیت راحت می کند.

ابعاد درب سکشنال

هر چقدر که ابعاد درب بزرگتر باشد، نیروی بیشتری برای به حرکت درآوردن آن لازم است در نتیجه باید موتور قویتری تهیه شود.

کیفیت موتور

موتور به عنوان نیروی محرکه پنل ها محسوب شده و در هنگام باز و بسته شدن در پنل ها را به حرکت در می آورد، پس تهیه موتوری با قدرت بالا مهم است.

فنر درب سکشنال

فنر درب سکشنال بر نحوه حرکت درب تأثیر مستقیم می ‌گذارد و با توجه به نوع فنر جلو، فنر عقب و فنر بغل قیمت آن متفاوت است.

نوسانات ارز

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم های موجود در تمامی قطعات خارجی برای نصب درب سکشنال زیر سقفی افزایش قیمت داشته و در نهایت این درب ها با قیمت بالاتری در نمونه های خارجی ارائه می گردد.


سیستم های درب اتوماتیک سکشنال ( زیر سقفی ) در اصفهان

دلایل انتخاب ایمن اصفهان برای خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان

مجموعه ایمن اصفهان یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده انواع مختلف درب های ورودی ساختمان است که با توجه به شرایط و فضاها درب مناسب را پیشنهاد می دهد.

برای خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان مجموعه بزرگ ایمن اصفهان می تواند یک انتخاب مناسب باشد. چرا که در این مجموعه متخصصین حرفه ای در حال فعالیت هستند که خدمات خود را به صورت اصولی ارائه می ‌کنند.

به طور کلی دلایل زیادی برای انتخاب ایمن اصفهان به جهت خرید درب سکشنال زیر سقفی در اصفهان است که در این بخش به بررسی این دلایل می پردازیم:

خرید آسان

پس از انتخاب محصول مورد نظر پس از تماس با واحد فروش می توانید خرید خود را انجام دهید.

نصب سریع

پس از اتمام مراحل نهایی خرید محصول مورد نظر با کلیه متعلقات لازم برای نصب در اسرع وقت و به صورت تضمینی در محل نصب می گردد.

خدمات پس از فروش

در هنگام نصب قطعات مورد استفاده درب،  از خدمات پس از فروش برخوردار هستند.

به طور کلی با انتخاب این مجموعه می توانید از خدمات با کیفیت و تضمین شده و بهره ببرید که به دلیل حذف کامل واسطه ها، قیمت های مناسب تری در این مجموعه ارائه می گردد.


درب بالارونده سکشنال صنعتی

درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ

درب سکشنال اتوماتیک در صنعت پارکینگ ، سوله ، کارگاه ، انبار


خدمات ایمن اصفهان

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین