خرید درب اتوماتیک شیشه ای چشمی در اصفهان

امروز

خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه در اصفهان از استقبال بالایی برخوردار است؛ چرا که این درب ها ایمنی بیشتری به فضا می دهد و مطابق سلیقه کارفرما می توان این درب ها را با کاور آلومینیوم یا استیل تولید نمود. در مجموعه ایمن اصفهان ارتباط با کارشناسان بخش فروش می توانید در مورد نحوه چگونگی سفارش خرید اطلاعات کافی را به دست آورید.


درب شیشه ای اتوماتیک اصفهان

سفارش خرید درب شیشه کشویی برقی

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه یک وسیله کاربردی برای ورود و خروج از فروشگاه و مغازه است. این درب جزء پرکاربردترین نوع درب هایی که به صورت خودکار با کمک سنسور چشمی باز و بسته می شود.

درب های کشویی به دلیل اشغال کمترین فضای ممکن از گزینه‌ های پراستفاده است که در شرایط مختلف و ابعاد متفاوت می توان آن را سفارش داد.

برای خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه در اصفهان بهتر است تا به سراغ مجموعه‌ ایمن اصفهان بروید تا درب های کاملاً استاندارد را با قیمت های مناسب تهیه کنید.


شیشه اتومات مغازه

بررسی درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

استقبال زیادی که از درب های شیشه ای اتوماتیک می شود، موجب شده تا صنعتگران در زمینه طراحی و تولید این درب ها در طرح ها و فرم های مختلف فعالیت کرده و این درب ها را با کیفیت های مناسب در تنوع بالا تولید کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی جزء ساده‌ترین نوع درب های شیشه ای است که در بازارهای عرضه و فروش به نام درب اتوماتیک اسلایدینگ هم معرفی می شود. جزء پرکاربردترین نوع درب های اتوماتیک در تمام کشور بوده، به طوری که در حال حاضر این نوع از درهای شیشه ‌ای از اجزای اصلی هر فضا معرفی می گردد.

این مدل از درب بر اساس ابعاد و فضا به شکل ‌های مختلف سفارش می ‌دهند، شیشه های به کار برده شده در این درب ها در اغلب مواقع از شیشه های سکوریت نشکن با قطر ۱۰ میلیمتر است و امکان تولید این درب ها با شیشه های رنگی مناسب با سایر بخش ‌های نمای ساختمان وجود دارد.


درب شیشه ای اتوماتیک ایمن اصفهان
☑️ امنیت درب شیشه ای اتوماتیک اصفهان سطح امنیت بالا تولید با بهترین نوع متریال
💲 قیمت درب شیشه ای اتوماتیک اصفهان بر اساس متراژ هر متر
⏰ زمان نصب ساخت سفارش 5 روز و نصب نیم ساعت
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر

درب شیشه برقی فروشگاه

بررسی رادار درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه برای فضاهایی مناسب است که فضای جانبی کافی داشته باشند. چرا که قراردهی این درب نیاز به ۵۰ درصد فضا برای نصب لنگه های ثابت دارد و باز شدن درب تنها نیمی از فضا برای رفت و آمد قابل استفاده است.

درب اتوماتیک شیشه ای با استفاده از سنسور اتوماتیک نصب و باز و بسته می گردد. این سنسور به حرکت حساس بوده و در صورتی که شخص جلوی درب اتوماتیک حرکت کند، به مرکز کنترل فرمان داده تا درب را باز و بسته نماید.

درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی به صورت چهارلنگه نصب می ‌شوند که با تنظیم سلکتور می ‌توان حرکت لنگه های درب را تنظیم کرد.

توضیح حالت های درب با تنظیمات رادار:

اتوماتیک دو طرفه

رادارها در دو سمت درب فعال است و هر دو لنگه باز و بسته می شود.

اتوماتیک یک طرفه

تنظیم اتوماتیک یک طرفه فقط برای خروج از فروشگاه مناسب است و در زمان های اتمام ساعت کاری می توان از این تنظیم استفاده نمود.

دائم باز

برای زمانی مناسب است که تردد به فروشگاه زیاد بوده یا قرار است بارهای مختلف به فروشگاه وارد شود.

دائم بسته

در زمان بسته بودن محل فروشگاه از این تنظیم استفاده می کنند که در واقع با وجود قفل مغناطیسی درب کاملاً قفل می گردد.


شیشه کشویی اتوماتیک

مزیت استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه

در سال های گذشته استفاده از درب های شیشه ای محدود به هتل ها فرودگاه ها و بیمارستان‌ ها بود. اما امروزه استفاده کردن از درب های شیشه ای اتوماتیک در تمامی فضاها مرسوم است.

در بسیاری از ساختمان های مسکونی بزرگ، اداری، تجاری و فروشگاه ها برای افزایش زیبایی محیط از درب های شیشه ای استفاده می کنند.

معمولاً در اماکن پرتردد برای جلوگیری از مصرف انرژی و باز و بسته شدن آسان تر درب ها درب شیشه ای اتوماتیک کشویی استفاده می نمایند.

با بررسی دقیق درب شیشه ای اتوماتیک کشویی در می یابیم که این درب ها مزایای زیادی به دنبال دارند که عبارتند از:


درب شیشه ای خودکار

عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب شیشه ای کشویی اتوماتیک

درب شیشه ای کشویی اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل می ‌شود که کیفیت هر کدام از این اجزا می ‌تواند بر قیمت نهایی تأثیر بگذارد.

در هنگام خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه در اصفهان به دست آوردن قیمت واحد برای این محصول اهمیت زیادی دارد. چرا که در بازارهای عرضه و فروش با قیمت های متفاوتی روبرو می شوند.

به طور کلی قیمت درب کشویی اتوماتیک با توجه به اجزای مورد استفاده در روند نصب این درب ها و کیفیت متریال به کار برده شده در آنها مشخص می گردد.

در این بخش به بررسی برخی از عواملی که بر قیمت درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه تاثیر می گذارند می پردازیم:

اپراتور درب اتوماتیک

اپراتور جزء مهمترین بخش های تشکیل دهنده این درب ها است که بسته به جنس آنها که از برنزی، نقره ای، طلایی انتخاب شود قیمت مشخص می گردد.

فریم درب اتومات

فریم درب اتومات از عوامل بسیار مهم نیست که در هنگام تولید این درب ‌ها مد نظر قرار می ‌گیرد. جنس فریم به صورت رنگ الکترو استاتیک آبکاری شده، آنودایز و روکش استیل وجود دارد که انتخاب هر کدام قیمت ‌ها را تغییر می دهد. همچنین ضخامت فریم ها نیز هر چقدر بیشتر باشد در نتیجه قیمت افزایش می ‌یابد.

شیشه درب اتومات

به طور معمول شیشه سکوریت با ضخامت ۱۰ میلیمتر را برای این درب ها انتخاب می ‌کنند که با توجه به ابعاد از لحاظ طول و عرض قیمت آن مشخص می شود.

شاسی کشی درب اتومات

برای نصب ایمن درب های شیشه ای باید از پروفیل های آهنی به عنوان شاسی کار استفاده شود. انتخاب شاسی های مقاوم که بتواند وزن بالای شیشه را تحمل کند کاری بسیار تخصصی است.

هزینه های مربوط به کتیبه ثابت

فضاهایی که ارتفاع بسیار زیادی دارند، تا دو متر و بیست سانت آنها را درب اتوماتیک نصب می کنند و باقی فضا را کتیبه های ثابت از جنس شیشه سکوریت نصب می کنند.

تجهیزات جانبی

در هنگام نصب درب اتوماتیک شیشه ای کشویی برخی از تجهیزات جانبی مانند برق اضطراری، گیرنده و ریموت کنترل، قفل برقی و موارد دیگر مورد استفاده قرار می ‌گیرد.


درب اتوماتیک

بزرگترین مرکز خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه به همراه نصب

خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه در ساخت و سازهای جدید امری لازم و ضروری است. اما مهمتر از مسئله خرید نصب این درب ها به شکل اصولی می باشد.

مجموعه ایمن اصفهان یکی از مراکز معتبری است که شرایط خرید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه را به همراه نصب حرفه ‌ای آن فراهم آورده است.

مشتریان با خیال راحت می توانند با مراجعه به این مجموعه انواع درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه را با توجه به فضای خود تهیه کرده و از نصب اصولی آن اطمینان کافی به دست آورند.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک کشویی فروشگاه از عوامل بسیار مهمی است که در هنگام خرید مدنظر قرار می ‌گیرد. در این مجموعه به دلیل حذف کامل واسطه ها در زمینه عرضه و فروش مناسب ترین قیمت ممکن نسبت به سایر مراکز دیگر ارائه می شود.


شیشه اتوماتیک در اصفهان

شیشه‌ متحرک ریلی

درب اتوماتیک سکوریت


خدمات ایمن اصفهان

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین