حفاظ بوته ای اصفهان

خرید حفاظ بوته ای در اصفهان که جزء مهم ترین و زیباترین نوع حفاظ های موجود در بازار است از استقبال بیشتری برخوردار بوده و توانسته گوی سبقت را از سایر مدل های حفاظ موجود در بازار برباید. جهت آشنایی بیشتر با چگونگی سفارش خرید این حفاظ ها در اصفهان با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

حفاظ بوته ای اصفهان

سفارش خرید حفاظ بوته ای اصفهان

حفاظ یکی از ابزارهای ایمنی است که برای استفاده بهینه از آن باید تناسب بین اندازه دیوار و حفاظ حفظ شود. معمولاً برای دیوارهای بلند با ارتفاع ۲ متر می توان از حفاظ هایی با ارتفاع یک متر استفاده نمود و برای دیوارهایی با ارتفاع دو نیم متر انتخاب ارتفاع ۸۰ سانت هم مناسب است.

معمولاً در هنگام خرید حفاظ بوته ای در اصفهان اغلب خریداران به دنبال پیدا کردن این حفاظ ها با کیفیت بالا و مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی هستند، تا بتوانند در طولانی مدت از آن استفاده نمایند.

مجموعه ایمن حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان مطرح در این زمینه است که با ارائه محصولات مرغوب و باکیفیت به اقصی نقاط کشور توانسته شرایط دسترسی به محصولات خوب و مدرن را برای همه خریداران مهیا سازد.

نرده حفاظ بوته خار

بررسی حفاظ بوته ای خار

حفاظ بوته ای نزدیک ترین نوع حفاظ به مدل شاخ گوزنی است که به دلیل شکل طراحی خاص به عنوان یکی از حفاظ های ایمن بر روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظ بوته ای جزء حفاظ هایی که بر روی پنجره ها و دیوار قابلیت نصب دارد و برای جلوگیری از ورود افراد و سارقان به داخل بناها می توان آن را در ابعاد بزرگتر از لحاظ عرض و طول تولید کرد.

حفاظ بوته ای با داشتن عرض بیشتر از ۵۰ سانتیمتر و شاخه های زیاد و تیز و برنده هیچ نقطه ضعفی بر روی دیوار به وجود نمی آورد. به هیچ عنوان محل مناسبی برای ایستادن سارقین بر روی دیوار باقی نمی گذارد.

از مهمترین مزیت های حفاظ بوته ای می توان به غیرقابل نفوذ بودن آن اشاره کرد که به دلیل شیوه طراحی خاص، اصلاً امکان عبور از آن وجود ندارد و البته نصب و اجرای حفاظ بوته ای بسیار راحت و آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد.

شرکت ایمن اصفهان بهترین در حوزه امنیت

مرحله نخست: تفکر و ابتکار

گام دوم: یافتن ایده ها

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

مرحله ششم: رضایت مشتریان

مرحله اول: تفکر و ابتکار

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله از تفکر و خلاقیت عمیق خود بهره می گیرد تا ایده های نوآورانه ای را برای تولید محصولات امنیتی ارائه دهد. با بهره گیری از دانش و تخصص خود، این شرکت به تولید ایده های پیشگامانه و تجدیدنظر در حوزه ی امنیت می پردازد.

گام دوم: یافتن ایده ها

در این مرحله، شرکت ایمن اصفهان به بررسی و ارزیابی ایده ها می پردازد و اقدام به انتخاب ایده های مناسب برای توسعه محصولات امنیتی می نماید. تحلیل دقیقی از نیازهای مشتریان و امکانات مورد نیاز در این مرحله انجام می شود.

مرحله سوم: عمل آوری پروژه

شرکت ایمن اصفهان با بهره گیری از تجربه و توانایی تولیدی خود، به تولید محصولات امنیتی با کیفیت عالی می پردازد. این محصولات با رعایت استانداردهای بین المللی تولید می شوند و به منظور افزایش امنیت اماکن استفاده می شوند.

مرحله چهارم: انتخاب استراتژی

شرکت ایمن اصفهان با توجه به نیازها و مشتریان خود، استراتژی های امنیتی مناسب را انتخاب می کند. این استراتژی ها به منظور محافظت از اماکن و افراد در برابر تهدیدهای مختلف به کار می روند.

مرحله پنجم: بهبود روش های بازاریابی

شرکت ایمن اصفهان در این مرحله به بهبود روش های بازاریابی و تبلیغات خود می پردازد. با بهره گیری از روش های مدرن و کارآمد، این شرکت به تعامل با مشتریان و جلب مشتریان جدید می پردازد و نام و شهرت خود در صنعت امنیتی را افزایش می دهد.

مرحله ششم: رضایت مشتریان

شرکت ایمن اصفهان با تمرکز بر رضایت مشتریان، محصولات و خدمات با کیفیت عالی ارائه می دهد. این شرکت ارتباط مستمر با مشتریان خود را حفظ می کند تا نیازها و تغییرات را به صورت بهینه در محصولات خود اعمال کند و مشتریان را به رضایت خود درآورد.

☑️ امنیت حفاظ بوته ای اصفهان سطح امنیت بالا تولید با بهترین نوع متریال
💲 قیمت حفاظ بوته ای اصفهان بر اساس متراژ هر متر
⏰ زمان نصب ساخت سفارش 5 روز و نصب نیم ساعت
⚙️ پشتیبانی فروش از 9 صبح الی 11 شب
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه گیر
حفاظ دیوار باغ ویلا

ویژگی های حفاظ بوته ای با کیفیت مناسب

در هنگام تهیه حفاظ بوته ای که به آنها حفاظ بوته ای خاردار هم می گویند، لازم است که برخی از ویژگی ها و مشخصات حفاظ را به خوبی بشناسید تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

از آن جایی که دیواره های کوتاه ساده ترین راه ورود به محوطه داخل ساختمان ها است، معمولاً با نصب نرده و حفاظ بر روی دیوار سعی می کنند تا فضای داخل را ایمن نگه دارند.

در میان انواع مختلف نرده و حفاظ مناسب برای دیوار و پنجره، حفاظ بوته ای یکی از غیرقابل نفوذ ترین نوع حفاظ ها محسوب می گردد که برای استفاده در مناطق خلوت مناسب است.

در این بخش به برخی از ویژگی های مهم حفاظ بوته ای با کیفیت مناسب می پردازیم:

نوع آلیاژ و فلز به کار رفته

معمولاً برای تولید حفاظ بوته ای خاردار از فولاد ضد زنگ با پوشش گالوانیزه گرم و الکترود گالوانیزه یا پوشش pvc استفاده می کنند.

مقاومت در برابر خوردگی

پوشش رنگ و نوع فلز بکار برده شده در روند تولید حفاظ بوته ای نقش تأثیرگذاری در میزان مقاومت این حفاظ ها در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و باید متناسب با شرایط آب و هوای منطقه، این محصول را انتخاب نمایید.

استحکام حفاظ

حفاظ بوته ای را باید به گونه ای بسازند که در برابر تغییر شکل و خم کردن کاملاً مقاوم باشد و همچنین اتصال بخش های مختلف آن به گونه ای صورت بگیرد که به راحتی از یکدیگر جدا نگردد.

ارتفاع حفاظ

متناسب با شرایط و محیط می توان حفاظ بوته ای را در ارتفاع های مختلف طراحی و تولید کرد که هر چه ارتفاع بیشتر بوده در نتیجه امنیت فضا افزایش پیدا می کند. به طور معمول حفاظ بوته ای در ارتفاع های ۷۰ سانتی متر، ۸۰ سانتی متر، ۹۰ سانتی متر، ۱۰۰ سانتی متر و تا ۱۲۰ سانتی متر تولید می گردد.

تراکم حفاظ

میزان فشردگی نرده و تراکم آن جزء عوامل بسیار مهم است؛ چرا که در صورت کم بودن تراکم امکان عبور از لای نرده ها به وجود می آید. معمولاً در دیوارهای کوتاه تر، از عرض ۷۵ سانتیمتر و در دیوارهای بلند از عرض ۵۰ سانتی متر استفاده می کنند.

نرده حصار بوته ای

تضمین امنیت ساختمان با حفاظ بوته ای

مهمترین مسئله در هنگام انتخاب انواع حفاظ، راندمان دریافتی از این حفاظ ها است. در واقع هزینه کردن برای حفاظ بدون ایجاد امنیت بی معنا است.

صرف کردن هزینه مناسب برای تهیه حفاظ بوته ای در واقع یک نوع سرمایه گذاری اولیه بوده که در طولانی مدت با خیال راحت می توانید از حفاظ استفاده کنید.

امنیتی که حفاظ بوته ای برای هر فضایی ایجاد می کند، ارتباط مستقیم به نوع میلگردهای به کار برده شده در آن و نیزه های ایجاد شده در نوک حفاظ ها پیدا می کند.

البته باید گفت که اندازه حفاظ، فاصله و ارتفاع آن و همچنین تراکم حفاظ جزء عوامل مهم بوده که با توجه به تجربه سازنده و بررسی محیط نصب مشخص می گردد.

هزینه کردن در حد معقول برای ایجاد ارتفاع مناسب حفاظ بوته ای، تاثیر خوبی بر امنیت فضا دارد و استفاده بی رویه از این نرده ها با ارتفاع بالا تأثیر نداشته و فقط ایجاد هزینه بی مورد می کند. از این رو انتخاب بهینه ترین حالت در زمان خرید حفاظ بوته ای با توجه به مشاوره های دریافت شده از سوی کارشناسان متبحر اهمیت زیادی می یابد.

مرکز خرید حفاظ بوته ای در اصفهان

نحوه نصب حفاظ بوته ای بر روی دیوار

در هنگام ساخت نرده بوته ای استانداردهای خاص و ثابت وجود دارند که توجه کردن به آنها منجر به تولید یک حفاظ با کیفیت بالا می گردد.

معمولاً در هنگام ساخت لازم است که اندازه میلگردهای اصلی نیزه ها، فاصله میلگردها، ارتفاع بوته و عرض حفاظ همگی در حد تعادل انتخاب شوند، تا بهترین میزان کارآیی را ارائه دهند. به همین جهت ساخت حفاظ بوته ای از اهمیت بیشتری برخوردار بوده ،تا بتوان در روند تولید تمامی مزیت های مورد نظر را پیاده سازی کرد.

یک سازنده خوب و با تجربه بهترین شرایط را برای نصب حفاظ بوته ای در نظر می گیرد و سعی می کند با توجه به شرایط نصب این حفاظ را به بهترین شکل آماده سازی کرده، تا در کمترین زمان ممکن عملیات نصب صورت بگیرد.

نحوه نصب حفاظ بوته ای بر روی دیوار به چند روش مختلف است که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم:

نصب حفاظ با روش کوبیدن پین در دیوار

اولین روشی که در تمامی بسترها قابلیت استفاده دارد، کارگزاری پین در بستر دیوار است که با ایجاد سوراخ توسط دریل صورت می گیرد. برای هر شاخه ۲ متری حفاظ حداقل چهار پین دو به دو روبروی هم نیاز است تا در آخر سازه ای مستحکم بر روی دیوار قرار بگیرد.

نصب حفاظ با روش بیس پلیت

از این روش نصب در هنگام ساخت دیوار استفاده می کنند که در هنگام دیوارچینی پلیت هایی در دیوار کارگذاری شده که بسیار منطقی و مناسب است. پلیت ها در فواصل حداقل یک متر کار گذاشته می شود، تا امکان جوش دادن حفاظ به آنها مهیا گردد.

نصب حفاظ با روش چهار ستون

از این روش نصب بیشتر برای حفاظ هایی که دارای ارتفاع زیاد هستند، استفاده می کنند. در این روش چهارپایه در فواصل مشخص، چهار سوراخ ایجاد کرده که در آن کوبیده می شود و چهار ستون به این پایه ها اتصال می یابند.

به طور کلی روش های مختلف دیگری برای نصب حفاظ روی دیوار وجود دارد که بر اثر شرایط و بسترهای خاص هر کدام از این روش ها را به کار می برند، تا در نهایت یک حفاظ کاملاً استاندارد با اندازه های مهندسی شده بر روی دیوار قرار بگیرد.

قیمت حفاظ بوته ای در ایمن اصفهان

در مجموعه ایمن اصفهان با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و بررسی فضای موردنظر سعی می کنند، بهترین نوع حفاظ را از لحاظ تراکم و ارتفاع طراحی و تولید کنند.

مسئله بسیار مهمی که همواره برای خرید حفاظ بوته ای در اصفهان مدنظر قرار می گیرد، قیمت این حفاظ ها است. معمولاً قیمت حفاظ را با توجه به نوع متریال به کار برده شده در آن، حجم متریال، شیوه ساخت و کیفیت نهایی کار مشخص می نمایند.

در این مجموعه به دلیل تهیه قطعات اولیه با قیمت مناسب تر و ارائه آن بدون حضور واسطه به مصرف کننده نهایی، تا حد زیادی به نسبت سایر بازارهای عرضه و فروش قیمت های بهتری عرضه می شود.

به جهت دریافت بهترین قیمت حفاظ بوته ای در بازار با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت مشاوره به شکل رایگان بهترین خریدها را تجربه کنید، تا پس از سال های طولانی از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید.

Facebook linkedin Instagram
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
9277 324 0913